Wpis z mikrobloga

Siedzimy razem z #yanosik na #warsawmotorshow i tak sobie myślimy, że na pewno komuś z Was przyda się prawilny #kubek...

Więc siekamy #rozdajo. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mamy do oddania 5 kubeczków.
Dodatkowo komentarz, który uznamy, za 'najbardziej kreatywny' zgarnie bonusowy #kubek ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zasady znacie.


Powodzona! ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#samochody #motoryzacja #antyradar
hadronpl - Siedzimy razem z #yanosik na #warsawmotorshow i tak sobie myślimy, że na p...

źródło: comment_1wwIo8xbZEvHcRhODgZODSWL2iNad7xh.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@hadronpl: Moja dziewczyna @echhh to fanatyczka kubków, cały dom jest nimi zawalony. Kiedy jestem głodny, jem w kubku, bo nie ma miejsca na talerze. Pod lodówką mam poduszkę, bo gdy ją otwieram, wypadają z niej tabuny kubków. No kubki mamy po prostu wszędzie. Nawet stanik sobie z nich zrobiła. Ale na pewno się nie obrazi, kiedy wygram dla niej właśnie taki kubek. Ona lubi kubki, toż to fanatyczka kubków. ( ͡
  • Odpowiedz
@hadronpl: moja chora curka ma chorego ojca, który jest na tyle chory, że nie może być chorym ojcem chorej curki chorej madki po chorej madce chorej ćści, co miała chorego świekra, albowiem jego zdrowy naciot miał zdrową wnękę, która jest madką chorej curki, ale nie mojej, tylko tej z 1543 odcinka, w którym Ridge zaczyna smalić cholewy do chorej madki mojej chorej córki szurzynem Ridge'a Forestera, który jest pożal się Boże
  • Odpowiedz