Wpis z mikrobloga

Eloszka, chcem kupić nowy telefon ale nie mogę się zdecydować na który. Namierzyłem Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB lub Xiaomi Mi A2 Lite 4/64GB?

Będzie służył standardowo do messengera, facebooka, insta, youtuba, słuchania muzyki itd. Czasem do strzelenia jakieś foty czy nagrania czegoś.

A2 lite kosztuje 750 zł a redmi 830 zł, czy warto dopłacać? Jeśli ktoś się orientuje to jak nie spodobałoby mi się użytkowanie notcha to można go wyłączyć? A może jakieś inne propozycje (chociaż w tym przedziale cenowym to wątpię :)). Co do innych opcji to dodam jeszcze że te 6 cali to już jest i tak maksimum i nie chce niczego większego.

Pozderki

#xiaomi #telefony #smartfon #telefony #kiciochpyta #android

Który?

  • Xiaomi Redmi Note 5 4/64GB 60.6% (20)
  • Xiaomi Mi A2 Lite 4/64GB 39.4% (13)

Oddanych głosów: 33

  • 13
@Supa_Hot_Fire: Main Camera note 5 Modules 12 MP, f/1.9, 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF

mi a2 lite 5 MP, f/2.0, 1.25µm, depth sensor 12 MP, f/2.2, 1.25 μm, PDAF

mi a2 lite 5 MP, f/2.2, 1.12 μm, depth sensor
Features Dual-LED flash, panorama, HDR LED flash, HDR, panorama
Video 1080p@30fps 1080p@30fps (gyro-EIS)

note 5 Selfie Camera Modules 13 MP, f/2.0, 1.12µm 5 MP, f/2.0
Features LED flash HDR

note 5 jednak
@Scyzorex w sumie śmieszna sprawa, wczoraj kupiłem dzisiaj już przyszedł ale przysłali nie ten kolor xd. Przysłali złoty który w większości przypadkach jest droższy ale serio jak dla mnie to jest brzydki. Więc nawet z niego nie korzystałem tylko włączyłem. Napisali że przyśla kuriera od razu z czarnym żeby wymienić.

Jak pouzytkuje trochę to napiszę jak się sprawuje