Wpis z mikrobloga

Jarałem zioło rok w rok codziennie od wielu lat. Fajki tak samo, paczka dziennie. Do tego prawie codziennie piwkowanie. Rzuciłem wszystkie 3 używki 2 miesiace temu i nadal nie mogę normalnie spać w nocy. Problemy z zasnieciem. Gdy się wybudzę kilka godzin przed budzikiem (czyli prawie zawsze) to nie ma opcji że dalej zasne. Jednym słowem tragedia. Liczyłem że rezygnacja z ww. rzeczy to poprawi, cóż niestety. Diete mam dobrze dobraną i uzupełniam wszystkie niezbędne witaminy i elektrolity. Możecie coś polecić, nie wiem jakieś zioła czy metody usypiania. Nie chcę teraz się pchać w drugą skrajność, czyli prochy usypiajace, a jestem już wycięczony moją bezsennością.
#sen #bezsennosc #wykopjointclub #alkohol
#medycyna
  • 27
@Aniviakid: niestety, lub stety moim przypadku w pierwszej kolejnosci poszlo odcięcie się od wiekszosci znajomych, każdy siedział w tym co ja i nawet robiac dłuższe przerwy od jarania zawsze potem ktoś #!$%@? mi kolejne miesiace "1 malutkim" wąsem przy spotkaniu. Polecam poświęcić się na poczatku pracy, wiadomo z umiarem i znaleźć sobie cos do roboty. Musisz miec rozplanowany dzień prawie zawsze i gdy kusi Cię żeby zajarać pomyśl jak mocni #!$%@?
@Riczler: spróbuj ashwagande, rożeniec górski, melatonine, gabe i magnez na noc przed zaśnięciem z pół godziny, miałem dokładnie tak samo jak ty od 2015 do 2018 początku codziennie żeby zasnąć wlatywał joincik czy piwko/seteczka na sen bo nie byłem w stanie zasnąć. Obecnie od kwietnia nie jaram, piwko sporadycznie i te adaptogeny mi pomogły. Może i tobie pomogą :)
@Aniviakid: ja paliłem 7. Polecam naprawde przestać jarać jesli czujesz w środku, że nie chcesz tego już robić i tylko się z tym męczysz. Powiem Ci tylko tyle, w końcu mam czysty umysł i wszystkie pasje i zainteresowania, które w międzyczasie zaniedbałem dają mi znowu tyle radości co na początku. Nie boję się poznawać nowych ludzi, nie mam lęków (czasami się jeszcze z tym zmagam, ale widzę jak szybko posteouje poprawa)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Riczler: #!$%@? dzięki ziomek za ten post. Sam już jaram 6 lat i mnie to w #!$%@? męczy. Tylko czasami odczuwam przyjemność. I jak mówisz ta sztuczna bańka eh.

Czyli rozplanować cały dzień, w sumie niegłupie. Zazwyczaj jaram bo co tu robić sobię mówię.
@Riczler na tel i kompie zainstaluj sobie apkę która wycina niebieskie światło. Na kompa jest f.lux A na tel musisz poszukać. Przyda Ci się jeżeli przed położeniem się spać siedzisz przy kompie albo tel.