Wpis z mikrobloga

@kolorowe_jarmarki: Nie wiesz jak wygląda reszta rozmowy. Równie dobrze ona może cały czas tak odpisywać, a może być na odwrót. Ja oceniam ten konkretny fragment. Lizusowski ton po stronie naszego protagonisty. Zrobić ci masaż? Czekoladę? Przesunąć fotel trochę w lewo? Wszystko ma się kręcić wokół tinderówy, z którą rozmawia od 5 minut. Jakby odwrócić role, to też by to dziwnie wyglądało, ale różowe prawie nigdy tak nie pajacują.
@kolorowe_jarmarki: Polecam Darwin and Women, nie będę teraz za ciebie szukał więcej wyników, bo nie chce mi się tego serwować na tacy.Taka po prostu biologia-kobieta do 30stki musi się wyszaleć.A to, że twój chłopak z którym zapewne jesteś od jakiegoś czasu cię adoruje - to co mnie to interesuje? Tutaj temat jest o świeżo poznanej kobiecie, typ z taką bajerą zaczyna.A twój chłopak jak cię poznawał, zgaduję, że raczej nie próbował
@loxapine: jestem dużo przed 30 i nie czuję potrzeby wyszalenia się. Twoim problemem jest zbytnie generalizowanie i uleganie stereotypom. A co do Twojej odpowiedzi, tak, adorował mnie od początku. Co mi z faceta, który nie wykazuje żadnego zainteresowania? Skąd mam w ogóle wiedzieć, że chce kontynuować znajomość. To chyba właśnie na początku trzeba się postarać najbardziej
@LemurChmur: Hehe, lubię prowokować takie dyskusje, byle kulturalnie :) Dialog zawsze wygląda asymetrycznie na początku, to Ty musisz zainteresować, zagadać kobietę a nie ona Ciebie.

@kolorowe_jarmarki: Piękna, nie przejmuj się głupolami, którzy próbują Ci wmówić jak być kobietą. Jesteś super taka, jaka jesteś. Niestety większość facetów tutaj tak ma, że musi się pokazać, dominować, ciągle coś sobie i innym udowadniać. Tak działają poradniki z YT i tag #przegryw :P Bardzo
@poziomek90

Zaraz się dowiesz że jesteś cukiem, beta, w frendzonie i wszystkim tym co najgorsze.

Po prostu przegryw jako pospolity nieruchaj i koleś który nie ogarnia podstaw komunikacji międzyludzkiej a komunikacja między kobieta a mężczyzną to już kompletnie poziom NASA w jakiś sposób będzie musiał Ci #!$%@? ))¯_(ツ)_/¯
@kolorowe_jarmarki: Piękna, nie przejmuj się głupolami, którzy próbują Ci wmówić jak być kobietą. Jesteś super taka, jaka jesteś. Niestety większość facetów tutaj tak ma, że musi się pokazać, dominować, ciągle coś sobie i innym udowadniać. Tak działają poradniki z YT i tag #przegryw :P Bardzo ładnie im opisałaś, ale oni i tak nie zrozumieją, że normalne kobiety lubią być adorowane, a nie dystansowane jak sucze na jedną noc albo jakiejś krejzi
Już tu gdzieś to napisałem...

Obserwując od kilku lat wykop i tag przegryw, zauważyłem ze w 90% to Przegrywy maja sami że sobą problem ze swoim wzrostem, wyglądem etc a nie laski. Laski poza kilkoma jakimiś instagramowotinderowymi idealistkami marzacymi o przystojnym księciu na białym rumaku w postaci Porsche Panamera, szukają normalnego kolesia, ogarniętego, zaradnego i potrafiacego po mesku podejść do życia.

Zaradnosc, ogarnięcie i ogłada to jest coś co się z przegrywami