Wpis z mikrobloga

Przez #nofapchallenge pod wpływem nagromadzonej chuci zaniżyłem swoje standardy i nie wiem jak to się stało ale związałem się z leniwą, nudną, głupią różową z lekką nadwagą (waży więcej ode mnie 75 kg here). Teraz kiedy zrobiła mi loda kilka razy i ciśnienie zeszło, jej wady na trzeźwo stały się dla mnie nieakceptowalne. Teraz głupio mi z nią zerwać, bo niby gały widziały co brały, ale od początku kiedy ją poznałem, miałem stulejarskie klapki na oczach, bo samotność (21 lvl bez dziewczyny wcześiej nigdy) i chęć spuszczenia z kija przyćmiły mi oczy. Wczoraj płakałem całą noc na myśl, że ją skrzywdzę zrywając z nią. Ona jest we mnie zapatrzona jak w obrazek i brała to wszystko bardzo serio. Czuje się teraz jak ostatni #!$%@? myślący #!$%@? tylko. Dlatego nie polecam stulejarzom tego czelenu, bo możecie skrzywdzić niewinne dziewczyny z ligi niżej. Tyle ode mnie. Pozdrawiam.
#zwiazki #rozowepaski #seks #niebieskiepaski #milosc #przegryw #samotnosc #depresja #kiciochpyta #podrywajzwykopem
  • 26
  • Odpowiedz
@AntekWojtek: Przebudziwszy się pewnego sobotniego poranka, nie wychodząc jeszcze spod kordły, odpaliłem sobie tindera
przeglądałem dziewczyny. niektóre przesuwałem w lewo, inne w prawo. w końcu natrafiłem na taką, która miała tak radiową urodę, że nie mogąc nadziwić się temu jak bardzo jest brzydka, postanowiłem przysunąć telefon bliżej oczu. leżałem na plecach, telefon przysunąłem nad głowę i jeb - telefon spadł mi na twarz, klasyk. podniosłem telefon z twarzy i widzę, że
  • Odpowiedz
@brasselOverload: Ona jest zbyt leniwa, a nie chce jej do niczego zmuszać. Sam trenuje regularnie, dlatego źle się czuje widząc jej fałdy tłuszczu. Zresztą ona ma taką babciną genetykę, że nawet jak schudnie to znowu szybko przybierze na wadze z powrotem. Podobno rok temu była chudsza, bo się odchudzała, widziałem jej zdjęcia i od razu z 3/10 była 7/10. Ale nie wierzę, że się będzie zmuszać cały czas, a zdjęcia wygladały
  • Odpowiedz
@AntekWojtek: nie musisz od razu jej zmuszać. próbuj proponowania wyjść — na jakieś bieganie, rowery, rolki albo wycieczki w góry. Jak będzie mieć w dupie, to masz pretekst do zerwania — bo nie chce z tobą spędzać czasu.
  • Odpowiedz
@AntekWojtek: iks de jebnij jej że jak się nie weźmie za siebie to z wami koniec bo nie masz zamiaru się na poważnie wiązać z kimś kto nie przybiera wagi do tego jak się nosi/wygląda i tyle, albo się za siebie weźmie albo dostaniesz liścia xD
  • Odpowiedz
@AntekWojtek: a na zrywaniu się nie znam. Tutaj musisz się liczyć z tym, że zadziała, jak u KAŻDEJ kobiety, light-switch effect (tzn., że niezależnie od tego, jaki byłeś w trakcie waszej znajomości, to po jej zakończeniu zawsze byłeś tylko zły, wykorzystywałeś ją, itd.). Może cię też oskarżyć o gwałt, bo, nie oszukujmy się, kobiety potrafią rzucać oskarżeniami z taką łatwością, że aż dziwi, że jeszcze traktuje się to ich #!$%@? poważnie.
  • Odpowiedz
@AntekWojtek:

Jesli z 3/10 staje sie 7/10 to moze laska i jest gruba, a jednak z ligi wyzej niz Ty? Ciekawi mnie to.
Daj zdjecia ocenimy :D

PS. Jesli chodzi tylko o to, ze jest gruba to fakt jestes chamem myslacym tylko jednym :p Bo gruba byla zanim wpakowales sie w zwiazek-> zrobiles to z premedytacja dla segzu. ¯\_(ツ)_/¯
Ale jak masz zerwac to to zrób i powiedz wprost o co
  • Odpowiedz