Wpis z mikrobloga

Mireczki czy jest może w Polsce prywatne ubezpieczenie zdrowotne w którym działają nagłe wizyty domowe?

mam tu na myśli sytuacje jak np dziecko po upadku dostaje krwotoku, nie wiem czy przecięło sobie coś w ustach zębami czy to krew gdzieś z głębszych części układu pokarmowego.
No i w takim wypadku po zatamowaniu krwotoku chciałbym wezwać taką nagłą wizytę domową, bo mam prawo się nie znać czy to trzeba szyć czy co z tym zrobić. Okazało się, że to dziąsło, bo mała ząbkuje i sobie walnęła dość mocno.

Czy medicover albo luxmed ma coś takiego w swych pakietach?

#luxmed #medicover #ubezpieczenia #pytanie
  • 11
@Dyktus: sytuacje wymagające natychmiastowej pomocy są wyłączone z zakresu - trzeba dzwonić po karetkę lub jechać na SOR. Ale jak macie dobre ubezpieczenie grupowe na życie (nie mówię tu o pakiecie medycznym) to masz napewno assistance gdzie jest zagwarantowany transport prywatnym abulance do placówki medycznej i później do domu lub przyjazd lekarza do domu.
@Lemartez: Oczywiście ja też. Ale w stanach niezagrażających życiu pogotowie nie przyjdzie. Mając taki assistance medyczny możesz zadzwonić, że chcesz jechać taxi bo zależy Ci na czasie i czy wyrażają zgodę na pokrycie kosztów na podstawie paragonu :-)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dyktus: jestem spod Poznania o powiem Ci, że nie mieć auta, to tak samo je mieć - i autem w korku się nie ruszysz i bez auta nie pojedziesz