Wpis z mikrobloga

Nieee no #!$%@?. Ci ludzie to jacyś debile. W skrócie:

Bodź mno

#gimbaza mocno

Dostańcie projekt z wosu na 5 OSÓB

Ok. Cziluj. Ogarniesz przecież.

Dzielisz robotę: ty sklejanie prezentacji; oni wyszukiwanie zdjęć i robienie opisów do nich.

3 tygodnie później

Na 2 dni przed prezentacją masz:

1 pendrive z 8 zdjęciami i LINKAMI DO 5 ARTYKUŁÓW (z czego jeden jest o Polsce a tematem było łamanie praw człowieka iks de); 1 pendrive ze zdjęciami i NOTATKĄ ZE "ŚCIĄGI" (str. Internetowa, picrel); Zdjęcie i 3 screeny z wikipedii.

Co zrobić z takimi ludźmi? Jakiś pomysł? Może przereagowuję i to że zrobili to na opak powinnam olać?

#feels #gorzkiezale ##!$%@? #mizantrop #logikarozowychpaskow #szkola #problemypierwszegoswiata
Meowz - Nieee no #!$%@?. Ci ludzie to jacyś debile. W skrócie:
 Bodź mno
 #gimbaza mo...

źródło: comment_XAKYoYAyzOa65ugFdmgJdkwFXUT0tNnm.jpg

Pobierz
  • 10
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Meowz: 2 dni to dużo :D Dasz radę, spokojnie. Najważniejsze to plan - zaplanuj sobie co ma być na tej prezentacji, potem tylko sklejasz i masz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Meowz: Zrób jedną prezentację z tego co oni dali i drugą zrób sama na tip-top. Wyjaśnij profesorowi/nauczycielowi jak to wyglądało, powiedz że musiałaś zrobić dodatkową dla siebie żeby się nie wstydzić i oddaj ich pracę jako ich a swoją jako swoją. Napracujesz się trochę więcej ale satysfakcja z zaorania debili zostanie.
via Android
  • 0
@poprostumort Ei kurde to jest plan. Chyba tak zrobię :D
@Condzi Chyba nie rozumiesz :/ Jak mam wytłumaczyć swój plan (i jej robotę) osobie dla której cała praca to skopiowanie wikipedii i znalezienia jednego zdjęcia?
via Android
  • 0
@r4do5 No wiesz. Jedna koleżanka wedle mojego zamysłu była "przeszkolona" już pod względem robienia projektów :/ (robiłam z nią już 3 prezentacje chyba i myślałam że się nauczyła)