Wpis z mikrobloga

pole witonowe


@Mastyma: Z ciekawości sprawdziłem i chociaż spodziewałem się pseudonaukowego raka, to na takie coś nie byłem przygotowany ( _)

ENERGIA PROMIENIOWANIA WITONOWEGO.. jest kolejnym elementem istnienia życia biologicznego.


*WITON ... satelita drugiego stopnia metali ciężkich ( przykład.. Ziemia jest satelitą pierwszego stopnia Słońca, Księżyc satelita Ziemi, jest satelitą drugiego stopnia Słońca ..) identyczna role spełnia witon w układzie energetycznym metali ciężkich.

* WITONY .. po łacinie
@Mastyma: Widzę, że ktoś trafił na wykłady jaśnie oświeconego Jana Taratajcio xD Witony to pic na wodę, pseudonaukowy bełkot. A sam Pan Taratajcio został już wielokrotnie zaorany.
@Iperyt dobra ale... Gdzie jest to zawarte w jakiejś encyklopedii nawet z dopiskiem pseudonauka. Usłyszałem to dziś na wykładzie i mnie #!$%@? z butów co gość #!$%@?
dobra ale... Gdzie jest to zawarte w jakiejś encyklopedii nawet z dopiskiem pseudonauka


@Mastyma: Nie sądzę, że jest gdziekolwiek. Raczej nikt nie zada sobie trudu tworzenia encyklopedii z hasłami pseudonaukowymi (lub wplatania ich w zwykłą encyklopedię) bo po pierwsze musiałby nie robić w życiu nic innego żeby nadążyć za ich zmianą narracji; po drugie na takiej publikacji środowiska wiecznie uciśnionych oświeconych by tylko skorzystały.
dobra ale... Gdzie jest to zawarte w jakiejś encyklopedii nawet z dopiskiem pseudonauka. Usłyszałem to dziś na wykładzie i mnie #!$%@? z butów co gość #!$%@?

@Mastyma: Co to wykład i na jakiej uczelni? Jeśli na państwowej ktoś opowiada takie nonsensy, to warto byłoby to gdzieś zgłosić

obadam dzięki

To trzeba spalić, zaorać i posypać solą, a nie czytać ( ͡~ ͜ʖ ͡°)