Wpis z mikrobloga

Co to za nowe gówno wchodzi w top #google na wszystkie frazy usługa+miasto?

Mam na myśli oferteo.pl

Pnie sie ostro do góry na wszystkie frazy z usługami dla większych miast.

Na niektóre przeskoczyło już #olx #gumtree i strony firmowe

W tej chwili mi to jeszcze bardzo nie przeszkadza ale na niektóre frazy już mi się dało mocno we znaki i widzę u nich ciągły progres

Jeszcze żeby to jakieś przydatne było a to gówno takie, że firmom usługowym każe sie rejestrować i płacić za namiar na klienta, który wypełnił formularz w poszukiwaniu usługi, kolejny zbędny pośrednik, zaśmiecanie internetu.

Z tego co widzę w innych krajach też to jest

Jak myślicie utrzyma sie to w Polskich warunkach czy padnie? Ktoś w to pare baniek musiał wsadzić i pewnie ma jakiś model biznesowy wiec pewnie bedą w to dalej pompować pieniądze

Raczej klient, który potrzebuje fachowca na już nie będzie sie bawił w wypełnianie formularzy tylko przescrolluje dalej albo wybierze kogoś z #adwords

Czy kogoś z pozycjonujących Mireczków też to zaczęło irytować?

#pozycjonowanie #seo #sem #oferteo #marketing #firma #uslugi
Ksemidesdelos - Co to za nowe gówno wchodzi w top #google na wszystkie frazy usługa+m...

źródło: comment_O8ENJDmPfnhtDHFN6G511LH0tT9KCk53.jpg

Pobierz
  • 5
@Aou: przejąć nie przejmie najwyżej będzie wojna między nimi, fixly w google nie widze jeszcze w ogóle, w samym portalu nie ma jeszcze wielu kategorii usług a oferteo jedzie ze wszystkim od wywozu szamba po geodete i wszystko ma wbite w ścisły top google i idzie do przodu