Wpis z mikrobloga

@sorek: Podział utworzył się w momencie głosowania, trwa do dzisiaj i w przypadku opcji twardego brexitu i solidnego tąpnięcia w gospodarce mocno się nasili.

@pumpkinguy: Dla mnie każda opcja jest dobra (akurat taka branża w jakiej pracuję). Mam trochę bekę z największych pro-brexitowców w pracy bo prawie wszyscy twierdzą, że no-deal to już nie nawet strzał w stopę tylko odstrzelenie kolana.

Tak jak Polacy radośnie lubią pomachać szabelkami i powspominać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wujek_Fester: remain też nasili problemy. Nawet bardziej bym powiedział. Do tego UK straci w oczach demokratycznego świata i każdy będzie wiedział że można ich kopać
  • 5
@sorek: obecny świat opiera się na współpracy, przykład 'samowystarczalności' (dżucze) masz w Korei Północnej, która gdyby nie atomówki to była by zapomniana niczym niektóre państwa afrykańskie. Pro-brexitowcy liczyli na to, że będą niezależni jak Korea a UE będzie ich słuchać jak gdyby byli kolonia. Nie pykło.

Nie zrozum mnie źle, wiem że UE nie jest kryształowa i pełna debilizmów, ale "i imperium dupa kiedy krajów kupa".
@lekkonieobecny: ja jestem programistą i jestem pewien, ze po brexicie bedzie lepiej dla tych programistow którzy juz sa w UK. Większość w branży to i tak imigranci bo Brytania nie potrafi od lat wykształcić homo sapiens ... Pierwsze tego efekty widze po naglych awansach w firmie w której pracuje od paru lat.