Wpis z mikrobloga

@czlowiek1988: troche ma racji - ja to #!$%@? co o niej mysla XD
te pijawy sa ambasadorami polski na swiat, potem sie dziwia polaczki ze tak ich widza skoro holand i walesa to ci ktorych swiat rozpoznaje jako polakow XD
ona ma wywalone
@kipowrot: wez juz sie nie zesraj od tych swiatel, widzialem to gowno. nudne, glupie i naciagane. jak kazdy polacki serial o dupie maryni. to ze na swiecie
@acctim: dobrze powiedziane.

Ja też już rzygam polskimi produkcjami sensacyjno-kryminalnymi. Jak dobre by nie były. To jak z klonami CSI ile można oglądać to samo pod inną nazwą.

Kiedy ktoś próbuje zrobić coś innego to go oblewają hejtem.

Potem okazuje się, że nikt nie robi żadnych oryginalnych produkcji bo nie chce ryzykować kasy.

Holland może mieć to w dupie, a dla netfliksa będzie liczył się odbiór międzynarodowy.
@czlowiek1988: "Dobrych gier komputerowych" xD Co tu się...
Serialu nie widziałam, ale Holland popełniła właśnie samozaoranie miesiąca i kompletnie mnie do niego zniechęciła. "Nie podoba wam się, bo nie rozumiecie konwencji", co można przetłumaczyć na "jesteście idiotami, przerosło was to wiekopomne dzieło". Jako, że mam trochę wspólnego ze światem sztuki, napiszę tak: nie ma niczego gorszego od popadania w samozachwyt. To prosta droga do regresu własnej twórczości i publicznego ośmieszenia (jak