Wpis z mikrobloga

@Hipodups daj znać mogę testować

@bi-tek mała firma, księgowa IQ krewetki (sama to liczy), a mam dużo nadgodzin i częste delegacje. Najczęściej wybierane wolne x1,5 i chyba słabo to liczy. Na delegacjach różnie z posiłkami. Staram się to prowadzić w excelu, ale po 2 latach zorientowałem się, że za dużo czasu na to idzie i apka powinna się lepiej sprawdzić.
@bogudany-meras: wlasnie mam prawie identycnzy trmat w nowej pracy. rozliczane w excelu a potem wysylane do przelozonego. troche to slabe i nie wygodne. wiec pisze apke w ktorej sobie to zliczasz i jako przelozony mozesz zaprosic ludzi do zespolu i masz podglad w ich godziny.
delegacji nie planowalem. ale jak najbardzieu moge dodac. Jak to widzisz rozwiazane? oznaczasz caly dzien jako delgacja czy jak?
@bogudany-meras: u mnie w firmie maja autorskie rozwiązanie ale to gowno z bugami. Na rozwiązanie pokroju comarchu was pewnie nie stać. A coś gotowego i darmowego mogę Ci poszukać jutro (ale to się przypomnij)

Ps. Trochę słabo jak księgowa ma problemy z liczeniem.
@Hipodups powinno się samo obliczyć czy jesteś 8 czy >12 h i śniadanie lub obiadokolacja do zaznaczenia. Miasto i hotel do bazy hoteli? Ważne też czy pociągiem czy samochodem i czy jestes pasażerem czy kierowcą (tak dla innych bo u mnie płacą pasażerom za czas jako pasażer)
@bogudany-meras: spoko, z racji iz robie to po godzinach i troche w nowym podejsci( ale open source:) to za jakis czas pewnie bedzie gotowe to podesle linka do GH. jakis ogarniety z IT Ci to postawi lub bedziesz mogl sobie korzystac z mojego srodowiska testowego ktore jest wystawione publicznie.
@bogudany-meras: Rozwiązałeś już problem z ewidencją czasu pracy? Weź odezwij się na pw podeślij mi takiego exela jak uzupełniasz (oczywiście usuń wraźliwe dane) jak możesz. Może coś uda mi się Ci pomóc z apką