Wpis z mikrobloga

#pracbaza #patologiazewsi #zalesie
Wasz też #!$%@? coś takiego w pracy
zaczynamy pracę o 8 kończymy o 16, no i teraz.
Jest np. Pani Katarzyna, która w pracy jest zawsze o 7:59 nigdy wcześniej a gotowa ubrana do wyjścia stoi pod drzwiami o 15:55, Jak mnie coś takiego #!$%@?, jak takiej babie coś zostawisz do zrobienia o 15:00 i co by zajęło jej czasu do 16:05 to ona tego nie zrobi bo nie zostanie po godzinach 5 minut, ja nie wymagam przecież od niej godziny.
Zresztą najlepsze jest to że tyle razy z budynku jak szefa niema to wychodziła np o 15:50 do domu już albo przychodziła o 8:10 ale nigdy w życiu nie zostanie w robocie te 5 minut dłużej.
Nienawidzę takich ludzi
  • 174
  • Odpowiedz
@Thapchan: Szkoda strzępić ryja bo z tego co zauważyłem (wiem że tu każdy ma inna tożsamość)
Ale dla większości z was
PRACA TO JAKAŚ #!$%@? KARA, PEWNIE JAK MACIE WSTAĆ W PONIEDZIAŁEK DO ROBOTY TO MODLICIE SIĘ O WYLEW, ALBO JAK DOJEDZIECIE DO SWOJEGO #!$%@? ZAKŁADU PRACY - ŻEBY NA NIEGO METEOR SPADŁ. Potem wracacie po #!$%@? 8 godzinach, otwieracie piwo i kroicie mortadele i czekacie o 20 na kabarety na
  • Odpowiedz
@samuraj24: Pani Katarzyna wraca do domu szybciej bo jest stęskniona za mężem który będzie wokół niej orbitował do 22 co finalnie skończy się ostrym namiętnym seksem
Pan smutny samuraj24 nie spieszy się do domu bo nikt na niego tam nie czeka ani nawet się nie zapowiada od skończenia szkoły średniej
  • Odpowiedz
@samuraj24: Bardzo dobrze robi. A ty, niewolniku, ogarnij dupę, bo przez takich jak ty później pan szef właściciel (pracownika, nie firmy) robi co chce i narzuca chore reguły nowym pracownikom, którzy później to również akceptują, bo nie maja wyboru.
  • Odpowiedz
@Limonene: trochę się pomyliłem - cytuję "pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia pracownikom 5-minutowej przerwy po każdej godzinie pracy przy obsłudze monitora ekranowego. " Nie może być to wykorzystane do późniejszego przychodzenia lub wcześniejszego wychodzenia. Jednak jak pracujemy przed monitorem 8h mamy do dyspozycji w sumie 40 minut przerwy.

Polecam cały artykuł na Bezprawniku: https://bezprawnik.pl/przerwy-w-pracy/
  • Odpowiedz
@cyngwajsik: brawo, nareszcie ktoś to napisał. Już miałem dosyć czytania tego knajackiego polskiego myślenia. BO MI PŁACA OD 8-16 i koniec, cześć i nara. Nikt nigdy w życiu nic nie osiągnął z takim podejściem. Prawdopodobnie mamy tutaj wysyp sfrustrowanych korpo-przegrywow
  • Odpowiedz
@Limonene: trochę się pomyliłem - cytuję "pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia pracownikom 5-minutowej przerwy po każdej godzinie pracy przy obsłudze monitora ekranowego. " Nie może być to wykorzystane do późniejszego przychodzenia lub wcześniejszego wychodzenia. Jednak jak pracujemy przed monitorem 8h mamy do dyspozycji w sumie 40 minut przerwy.

Polecam cały artykuł na Bezprawniku: https://bezprawnik.pl/przerwy-w-pracy/


@MatthewDuchovny: to nie jest tak, że po każdej godzinie pracy przy kompie masz 5 minut "darmowej"
  • Odpowiedz
@Sekk @TydyTydy @GrubyRozowyKot
Jak tak się co do minuty rozlicza to niech robi od 8.00 do 16.00, a nie tu 5 tam 10 minut mniej pracuje, ale 5 minut po czasie roboty nie może dokończyć. Taka urzędnicza mentalność. Pracuje do 16.00, o 15.30 wyłącza kuźwa komputer.
  • Odpowiedz
@samuraj24: w ogole mnie to nie #!$%@? tak dlugo jak nie przeszkadza jej to dobrze wykonywacswojej roboty. jak sie wyrabia ze wszystkim w rowne 8h to lepiej dla niej. jak by sie wyrabiała w 6 to w sumie tez krzyz na droge. ale jezeli zawali jakis termin bo musiala by zostac 5 minut dluzej w pracy.. nooo to juz mnie #!$%@?
  • Odpowiedz
@samuraj24: Bo jesteś mentalnym niewolnikiem. Też taki byłem, z pracy nigdy o 15/16/17, a zaesze +10 - 15 minut. Czasem 30 min za free siedziałęm i robiłem, a od kilku dni? 15:01 zamykam laptopa i wychodzę.

Zauważyłem, że zaczęły się robić dymy bo zacząłem szanować swój czas, ale nie rusza mnie to.
  • Odpowiedz