Wpis z mikrobloga

#pracbaza #patologiazewsi #zalesie
Wasz też #!$%@? coś takiego w pracy
zaczynamy pracę o 8 kończymy o 16, no i teraz.
Jest np. Pani Katarzyna, która w pracy jest zawsze o 7:59 nigdy wcześniej a gotowa ubrana do wyjścia stoi pod drzwiami o 15:55, Jak mnie coś takiego #!$%@?, jak takiej babie coś zostawisz do zrobienia o 15:00 i co by zajęło jej czasu do 16:05 to ona tego nie zrobi bo nie zostanie po godzinach 5 minut, ja nie wymagam przecież od niej godziny.
Zresztą najlepsze jest to że tyle razy z budynku jak szefa niema to wychodziła np o 15:50 do domu już albo przychodziła o 8:10 ale nigdy w życiu nie zostanie w robocie te 5 minut dłużej.
Nienawidzę takich ludzi
  • 174
  • Odpowiedz
  • 8
@samuraj24 generalnie ja zawsze chętnie zostanę te 5-15 min po pracy ponieważ pracodawca jest zobowiązany zapłacić za całą godzinę. Chyba że nie chce płacić to wtedy równo trzeba te 30 min przed końcem powoli się pakować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@cyngwajsik: czy odpowiedzialność za stanowisko pracy to zostawanie po godzinach? Czy rzetelność i uczciwość to zostawanie po godzinach? Jeżeli ktoś pracuje poza godzinami pracy powinien mieć za to gratyfikacje i tyle. Wg mnie jesteś niewolnikiem :)
  • Odpowiedz
  • 178
@samuraj24 o #!$%@? xd przez takich jak Ty, zwolnili mnie z Januszexu, bo wychodziłam po 8 godzinach (przychodziłam zawsze punktualnie, albo nawet trochę wcześniej, bo trudno jest wycyrklować, żeby być co do minuty) a na odchodne jak zapytałam dlaczego mnie zwalniają, dowiedziałam się, że szukają kogoś mniej niezależnego. Czyli kogoś z mentalnością niewolnika, jakich mieli tam na pęczki.
  • Odpowiedz
@samuraj24: no i w komentarzach standardowo #!$%@? ludzi którzy prawdopodobnie nigdy nie przepracowali dnia XD

EJJ KUURWAA PŁACI CI KTOŚ ZA TE 5 MINUT? NIE???? NO TO DO DOMKU HEHE. SZESTNASTA GODZINA MNIE NI MA XDD

W normalnej pracbazie i w normalnych warunkach jednego dnia zostaniesz chwilę dłużej, innego wyjdziesz sobie chwilę wcześniej - jak na koniec miesiąca braknie nawet parę godzin to szef nie robi problemu bo jest zadowolony z
  • Odpowiedz
@jakuba94: ok poczytałem twoje komentarze i widzę że to też było do ciebie xD w normalnej pracy masz dobrą wypłatę i stosunki z szefem i możesz sobie pozwolić na kilka dodatkowych godzin - bo czemu nie

No ale jak się pracuje w kołchozie gdzie szef odlicza 1.50PLN za 15 minut niedogodzin to tak właśnie potem jest XD
  • Odpowiedz
@jakuba94: po pierwsze, chirurdzy mogą ale nie muszą tego robić więc nie bredzę. po drugie, OP mówi że denerwuje go nie przepracowywanie umówionych 8 godzin przez tę kobietę, do tego jakoś się nie odniosłeś.

OPa denerwuje to że przez tę kobitę stoi robota, ma jeszcze trochę czasu do wyjścia z pracy ale już jakby jej nie było.

Po trzecie, nie wszystko w życiu musi się opłacać, chodzi mi że poświęcenie kilkunastu
  • Odpowiedz