Wpis z mikrobloga

Czy tylko mnie #!$%@? jak ten kraj wygląda? Chodzi mi dosłownie jak wygląda ten kraj. To co mnie najbardziej #!$%@? w tym kraju pod względem wyglądu:
-brzydkie chodniki,
-wszędobylskie blokowiska, które oczywiście będą stały jeszcze długo, bo ludzi nie stać na nic lepszego,
-#!$%@? wszędzie banery i reklamy typu januszex, etc
-nie dbanie o architekture - nie wiem w sumie jak to określić, chodzi mi o to, że na przykład mamy osiedle i jeden płot ma 2 metry i jest koloru czerwonego, zaraz płot obok koloru niebieskiego, który ma pół metra i tak ze wszystkim.
Chaotycznie i może ciężko zrozumieć, ale czułem potrzebe napisania tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

aha i wszędzie gdzie się nie pójdzie to knajpy czynne od 6, alkoholicy, menele, dresiarstwo i karynostwo.
No i wisienka na torcie w postaci niszczenia wszystkiego co nowe
#przegryw #architektura #polska
p.....a - Czy tylko mnie #!$%@? jak ten kraj wygląda? Chodzi mi dosłownie jak wygląda...

źródło: comment_yPdjJBCvVX8lLgjNMq5FFGGVHqiFcHD6.jpg

Pobierz
  • 49
ale w Europie wszędzie to samo gówno


@RobieZdrowaKupke: Zupełnie nie. Jeśli chodzi o zachód Europy to takie nagromadzenie krzywych chodników, reklam, nieogarniętych przestrzeni publicznych, braku logiki w urbanistyce itp. itd. widziałem tylko w Belgii chyba.

Holandia, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Austria - Ok, zdarza się syf, zdarzają się krzywe chodniki, zdarzają się reklamy ale nigdzie nie jest to nagromadzone w takim stopniu jak u nas.
@przegrywanieToMojaPasja: No nie wiem. To znaczy syf może i tak, infrastruktura może też leciwa, chodniki krzywe, ale to wszystko nie wygląda tak źle jak u nas, nie w ten sposób.
Byłem w Bergamo, Mediolanie, Florencji, Wenecji, Pizie to jednak te miasta tak nie wyglądały
@RobieZdrowaKupke: A gówno tam, byłem w Portugalii czy Szwecji i u nich jest lepiej pod tym względem. U nas co kawałek inny chodnik, pełno gównianych reklam. Płoty na 2 metry, najtańsze. Takie biedactwo.
Są ładne miejsca, ale jest dużo gówna, jak się przejedzie na wieś to też nikt nie pilnuje studium uwarunkowań albo miejscowego planu zagospodarowania.

@przegrywanieToMojaPasja: Ehh mirku, mam takie same odczucia. Jedynie blokowiska mi nie przeszkadzają same w