Wpis z mikrobloga

Dziś z walki o tytuł najlepszej płyty odpada Avi x Louis Villain – Zbiór Pieśni Sycylijskich (31.51% głosów).
A dziś wybieracie ostatnią, najgorszą płytę według Was, która odpadnie z tej listy, następne zestawienie to już będzie druga grupa.
Pamiętajcie - WYBIERACIE NAJGORSZĄ WEDŁUG WAS PŁYTĘ Z LISTY!

Jeżeli chcesz być wołany do następnej ankiety, to zaplusuj po prostu ten wpis.
Tag do obserwowania/czarnolistowania to #top10polskirap2018

O co chodzi? -> Sprawdź ten wpis!

#rap #polskirap #bekazrapsow #rapsy
#top10polskirap2018
harnas_sv - Dziś z walki o tytuł najlepszej płyty odpada Avi x Louis Villain – Zbiór ...

źródło: comment_X63e8gUhP58hDIQElQGkL1fU0QnxSzCO.jpg

Pobierz

WYBIERZ WEDŁUG CIEBIE NAJGORSZĄ PŁYTĘ!

  • Bonson - Postanawia Umrzeć 32.1% (26)
  • Rasmentalism - Tango 25.9% (21)
  • Eripe - Serial Killers 14.8% (12)
  • PRO8L3M - Ground Zero 4.9% (4)
  • Dwa Sławy - Coś przerywa 6.2% (5)
  • Guzior - Evil_things 16.0% (13)

Oddanych głosów: 81

  • 15
@PedoPlastus2115 o gustach jak najbardziej się dyskutuje, o gustach się nie dyskutuje to jedno z najgłupszych stwierdzeń xD

No tak jest, Bonson nagrał bardzo dojrzałą, spójną płytę, bardzo dobre kawałki, dobre bityz wszystko się tam zgadza

A OSTR czym zaskoczył? Kolejna płyta w zasadzie o niczym, nie wyróżniająca się spośród jego dyskografii.

Jaram się zarówno Bonsonem jak i OSTR, ale obiektywnie patrząc to Bonson w tym roku wypadł o wiele lepiej.

@MarianAlkoholik: Dlaczego jedno z najgłupszych stwierdzeń?XD jak komuś smakuje hawajska to i tak ją będzie #!$%@?ł nawet jak mu powiem że to najgorsza pizza. Tak samo jarasz się bonsonem a dla mnie asłuchalny i nie zmienisz tego że jak go zacznę słuchać a ja nie zmienię że ty przestaniesz... Dla mnie ostry z sariusem i szpakiem czołówka tego roku. Dziwne płyty ogólnie w tej ankiecie XDDDD
@PedoPlastus2115 pizzy nie da się ocenić obiektywnie, bo to kwestia odczuwania smaku

Muzykę, a zwłaszcza rapową, można jak najbardziej. Patrzysz na skillsy, na lirykę, na koncept płyty, na bity i w efekcie na całokształt i proszę bardzo możesz wydać ocenę.

Różnica jest taka, że ty nie potrafisz spojrzeć na płytę obiektywnie, jesteś uprzedzony do Bonsona i dlatego mówisz, że jest asłuchalny.
Żeby jeszcze zaognić tę dyskusję, to dodam, że Sarius to jeden
@MarianAlkoholik: No muzyke można ocenić jak najbardziej ale np dla mnie żabson jest #!$%@? w opór mógłbym dać konkretne argumenty dlaczego a mój kolega jara się nim jak 5latek prezentem od mikołaja XD Dlatego o gustach się nie rozmawia bo jest to bez celu. Widać mamy totalnie inny gust. poZDRo