Wpis z mikrobloga

Wykopki wy to jesteście idioci. Macie bekę bo gdzie ludzie bronią rannego psa i ignorują fakt obrony ojca przed dzieckiem i HURR DURR jakie to ludzie głupie. Tylko, że post był edytowany wielokrotnie i w pierwotnej wersji nie było nic o dziecku.

Te wszystkie komentarze na FB pojawiły się PRZED informacją o obronie dziecka. I kto tu jest podludźmi?

#madki #bekazpodludzi
echelon_ - Wykopki wy to jesteście idioci. Macie bekę bo gdzie ludzie bronią rannego ...

źródło: comment_lFzqoyvqYmlzEnznRuJ3OGYIRKQmlSzi.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@echelon_: Miałem podobną sytuację tylko koleś się okazał w miarę okej.

Byliśmy na spacerze z dziećmi szwagra, z posesji wybiegł jakiś większy pies i zaczął gryźć żonę po nodze. Kopnąłem psa z całej siły w brzuch tak że odskoczył chyba na 2 metry. Pies przeszedł z 50 metrów pod bramkę i padł na ziemię - pobiegłem do tego domu, wychodzi sąsiad i tłumaczę całą sytuację. Pojechaliśmy z psem do weterynarza (koleś
  • Odpowiedz
I kto tu jest podludźmi?


@echelon_: Ta idiotka, co bez potwierdzenia rozpętała nagonkę na typa.
I która potem zamiast usunąć całą dyskusję, przeprosić i wyjaśnić w osobnym poście -- wolała zedytować swój pierwotny post tak, że komentujący wyszli na #!$%@?, którzy bluzgają typa broniącego swoją córkę przed agresywnym psem.
  • Odpowiedz
@Polinik: Może nie jest świadoma gównoburzy wywołanej w necie. W każdym razie ja całą uwagę skupiłbym na idiotach krytykujących wypowiadających się w pierwszych 3 godzinach posta.
  • Odpowiedz
W każdym razie ja całą uwagę skupiłbym na idiotach krytykujących wypowiadających się w pierwszych 3 godzinach posta.


@echelon_:
Dobrze, jeszcze raz, chronologicznie:
1) Babka wrzuca post, że ktoś bez powodu okaleczył psa uderzając go butelką.
2) Pojawia się hejt tych ludzi -- w sumie rzecz nawet zrozumiała -- ja taki wylewny nie jestem, ale jestem w stanie zrozumieć oburzenie na zwyrodnialca, który bez powodu atakuje psa.
3) Babka dowiaduje się, że
  • Odpowiedz
Więc w jaki sposób to ich wina, że ta idiotka zedytowała swój wpis robiąc z nich pozbawionych priorytetów współczucia bydlaków?


@Polinik: Nigdy nie sugerowałem, że to ich wina.

Wina wykopków że wieszają na nich psy.
  • Odpowiedz