Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Przez jaranie i alkohol zniszczylem sobie kilkuletni związek i dalo mi to trochę do myślenia w sensie straciłem to co najważniejsze dla mnie czyli moja ukochana :( powiedziała że jak się zmienię sam dla siebie w sensie nie będę chlal codziennie (a piłem dzień w dzień od dwóch lat) i nie będę palić codziennie to ona to zauważy i wtedy być może wróci. Prawdziwym sprawdzianem będzie dla mnie sylwester mam zamiar jechać samochodem na imprezę i nie dotknąć alkoholu ani narkotyków. Chyba nigdy nie byłem na imprezie trzeźwy no może że dwa razy w życiu ale to z wielkim bólem. Póki co nie pale zielska od dwóch tygodni a nie pije od piątku i póki co się brzydze tymi gównami przez to że odebrały mi to co najważniejsze. Czekają mnie jakieś skutki uboczne? Zdaje sobie sprawę że nadejdzie dzień kiedy będzie mnie aż bolało żeby zapalic czy się napić więc co wtedy zrobić? Pomożecie? Jakieś rady?
#alkoholizm #narkotykizawszespoko #zwiazki i może w końcu #przegryw
  • 29
  • Odpowiedz
@kopytakonia: Znajdź sobie hobby szkoda się użalać na mirko. Masz hobby jesteś zajęty i nie myślisz o słodziutkim blanciku czy piwerku. Nikt tutaj ci nie pomoże bo to tylko i wyłącznie twoja wola.
  • Odpowiedz
Póki co nie pale zielska od dwóch tygodni a nie pije od piątku i póki co się brzydze tymi gównami przez to że odebrały mi to co najważniejsze


@kopytakonia: No i jedną z najtrudniejszych rzeczy już masz za sobą ;)
  • Odpowiedz