Wpis z mikrobloga

Czy do wejścia na strefę cardio obowiązuje jakiś smród-code? () Nawet tam nie wchodzę, jak już to tylko po roller albo gumę oporową jak brakuje, bo unoszący się tam zapach pięciodniowych przepoconych skarpet po prostu nie pozwala tam wytrzymać dłużej niż minutę. Ostatnio jeden wolny orbitrek był zaraz na końcu strefy cardio, obejrzałem się czy na siłownię nie weszła jakaś bezdomna gdy rozgrzewałem się na orbitreku, a to tylko typiara która jeździła na rowerku () Kwaśno-gorzki odór, jakby nacierała pachy gównem przed wyjściem na siłownię ()

Drogie panie serio, czy niektóre z natury tak śmierdzą, czy to jakiś problem z higieną części z was? Z moich obserwacji wynika, że smród capiary dotyczy najczęściej takich Karyn, które często chodzą na siłownie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mikrokoksy #rozowepaski #logikarozowychpaskow #silownia #zalesie
  • 16
@ChoNoTu najgorzej jak ktoś się spoci, przeschnie a później znowu się spoci. Ciężko uwierzyć, że kobieta założyłaby wyraznie smierdzace ubranie kolejny raz na siłkę. Tak w ogóle z mojego doswiadczenia to kobiety po wysilku smierdza jednak sporo mniej niz faceci