Wpis z mikrobloga

@AgainstTheWorld: Musisz przetestować spadające rzeczy takie jak:
- puszka od lakieru
- maszynka do golenia na żyletki
- duże szkło-latarnia na świece
- suszarka do włosów
- otwarty lakier do paznokci.

Sprawdź uszkodzenia, zrób symulację używania tego produktu przez następny rok - tak, z tymi uszkodzeniami.

Przetestuj wytrzymałość na mycie profesjonalnymi środkami do czyszczenia łazienek, w tym dezynfekującymi. Przetestuj jak reaguje na szorowanie zwykłą gąbką, szczotą z le sztucznego materiału, gąbką-druciakiem.
@AgainstTheWorld: Jak żywica to najpierw kilka warstw oleju pod to, zagruntuj żywicą i lej właściwa warstwę grubości kilku mm. Jeśli tylko pomalujesz, to woda i tak gdzieś się dostanie i umywalka do wyrzucenia. Najlepiej to podpytaj na jakiejs grupie fb drewno moje hobby albo zabawy z żywicami. Tam Ci powiedza dokładnie
@Hannahalla: Już teraz mogę powiedzieć, że bez problemu poradzi sobie z:
- maszynką do golenia na żyletki
- otwartym lakierem do paznokci
- suszarką do włosów (Chyba, że zaczniesz nią celowo rzucać w umywalkę raz dziennie to może być różnie ¯\_(ツ)_/¯)
- szorowaniem zwykłą gąbką
- ciemną farbą do włosów
- gąbką druciakiem

Ta żywica jest serio wytrzymała i poradzi sobie ze zwykłymi normalnymi czynnościami.

Nie rozumiem puszki do lakieru, w
@AgainstTheWorld:
Jak możesz stwierdzić że jest na to wytrzymała jak nie wprowadziłeś tego produktu do obrotu i sam też nie masz takiej umywalki u siebie? Dopiero zrobiłeś tylko próbę ze skrawków drewna, zarzekanie się w tym momencie że „to takie i takie rzeczy wytrzyma” nie działa na twoją korzyść i wiarygodność.

W łazience stawia się świeczki, dla nastroju. I niektórzy stawiają w tych dużych latarniach metalowych. Czasem trzeba je umyć z
@Hannahalla: To, że nie mam zrobionych 1000 umywalek z drewna nie znaczy, że nie mam pojęcia o materiale z jakim pracuję. Gwarantuję Ci, że przetrwa rzeczy które wymieniłem. Widać, że jako klient nie masz pojęcia na ten temat i prawdopodobnie nigdy nie widziałaś na żywo tego produktu. Twoja nieufność jest normalna i w pełni zrozumiała. Z taką umywalką trzeba uważać bardziej niż przy "zwykłych" ale bez przesady. Nie popadajmy w skrajności.
@AgainstTheWorld: No właśnie. Czyli masz kolejne bezużyteczne gówno, z którego nie możesz normalnie korzystać, bo Ci zaraz umywalka zgnije. Pomijam cenę.

W ogóle sam pomysł na coś takiego jest dość absurdalny. To tak jakbyś kupił sobie Żuka, #!$%@?ł z niego resory i zastąpił je lakierowanymi dechami. I jeszcze wmawiał sobie "no, co prawda nie można tym samochodem jeździć, ale jak będziesz uważać i dbać o niego, to się po roku nie
@AgainstTheWorld: nie nie, źle mnie zrozumiałeś, po prostu przeczytałem na szybko posta, coś tam napisałem o swojej opinii nt. urządzania łazienki a ty pisałeś to z pozycji osoby tworzącej takie rzeczy. zero sarkazmu :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgainstTheWorld: miałem kiedyś podobną umywalkę, o takiej a nawet trochę głębszą, tylko ceramiczna. Szybką ją wymieniłem bo zwykłe umycie rąk sprawiało, że wszystko wokół było schlapane. Te płytkie umywalki są do dupy. Przy dłuższym i mocbiejszym strumieniu wody pół łazienki pływa. Tragedia.
@Achooo_: Nie pisałem o tym w poście tylko w komentarzach więc możesz nie wiedzieć. To próbna testowa wersja produktu zrobiona z odpadów materiału jaki akurat mieliśmy pod ręką. Oczywiście, że będzie polakierowana w odpowiedni sposób.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgainstTheWorld: zastanawia mnie właśnie co wybierzesz. Bo już nie raz widziałem jak drewno było przejechane najzwyklejszym bezbarwnym albo o zgrozo zabezpieczone olejem. Aż było mi przykro na myśl o tym że ktoś może to kupić.
Myśle ze „przykryte” szkłem mogłoby fajnie wyglądać a przy okazji bardziej praktyczne. Mówię o szkle idealnie dopasowanym do formy drewnianej umywalki.