Wpis z mikrobloga

Nie atakują po prostu nie ufają temu produktowi bo dla wielu to nowość i to zrozumiałe. Woda + drewno = gnicie.


@AgainstTheWorld: wiele osób nie wie też, czym jest epoksyd. A żywica kojarzy im się z miekka wydzielina z drzew.
Nie każdy ma wiedzę z zakresu materiałoznawstwa.

Swoją drogą wyżej padł fajny pomysł odnośnie działyu R&D. W łazience się robi różne rzeczy, nie tylko myje ręce. Co prawda może sikanie do
@AgainstTheWorld: Zawołaj koniecznie jak będziecie mieli gotowy produkt, akurat jestem na etapie projektowania mieszkania, chciałbym z remontem ruszyć w kwietniu, a nie powiem zajebiście mi się ten koncept umywalki spodobał. Tym bardziej że będę mieć i tak sporo drewnianej zabudowy w mieszkaniu, to się by wpasowała całkiem, całkiem.
przy takim drewnianym ciągle bym myślała czy przypadkiem nie jest brudny


@MirabelleCooper: ciemne umywalki to dopiero się brudzą. Widać każdą plamkę od zacieku po wodzie, przez ślady pasty do zębów i mydła. Nie polecam ;)
@AgainstTheWorld: poszukaj sobie norm odporności powierzchni ISO, PN/EN (numerów nie pamiętam), IOS-MAT-0066-10 dla klasy R2 i testuj.
Zrób większe promienie w narożnikach, żeby łatwo było czyścić.
IMO nawet sonda tutaj nie wróży niczego dobrego. Zrób z tego bloki do noży, przynajmniej sprzedasz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AgainstTheWorld: odpowiadając na pytanie - ładna rzecz, ale nie kupiłabym osobiście bo lubię rzeczy trwałe :) jednak uważam, że wytwarzanie takich umywalek może okazać się pomysłem 10/10, wpasowuje się w skandynawskie lub loftowe wnętrza, drewno i drewnopodobne materiały/blaty są teraz bardzo modne. Jeżeli ktoś ma więcej kasy na bank się skusi