Wpis z mikrobloga

Jak tam świąteczna atmosfera? U mnie kuzynka już rozkręca guwnoburzę na fb postami typu "Fałszywych ludzi nie chcę widzieć przy wigilijnym stole." i obrazkami taki jak ten. Najlepsze że to nie ona wyprawia Wigilię tylko jest zapraszana do swojej babci i siedzi obrażona na wszystkich jakby była tam za karę. Dorosła kobieta a strzela fochy jak nastolatka. Przecież nie musi iść ¯\_(ツ)_/¯
#logikarozowychpaskow #rakcontent #swieta #wigilia
czlowiek1988 - Jak tam świąteczna atmosfera? U mnie kuzynka już rozkręca guwnoburzę n...

źródło: comment_ZbQmXB9TP19jd0ejGY43TUBYuInKF8Sw.jpg

Pobierz
  • 20
@czlowiek1988: Ja od kiedy muszę przynajmniej jeden dzień świat spędzić u teściów, to tylko czekam, żeby to wszystko jak najszybciej dobiegło końca. Zero magii świat. Jedno dobre to, że synek się cieszy.
Teść będzie marudził na wszystko. Teściowa się będzie spinać i ciągle mówić o tym, że coś jej nie wyjdzie, nie usmaży się, nie upiecze. żona 10 razy pokłóci się ze swoją siostrą. Na dokładkę w tym roku mają być
@czlowiek1988: Mam w rodzinie taką patuskę (kuzyn ją zalał), która ciągle wstawia obrazki w stylu "Wigilia. Czas fałszywych życzeń i sztucznych uśmiechów"- cholera, gdyby ktoś ją chociaż zapraszał na święta z moją rodziną. Wprasza się tam co 2 tygodnie mimo, że nie jest zbyt lubiana (raczej powinna to odczuć) ¯\_(ツ)_/¯