Wpis z mikrobloga

@tukanprise: dzieki ;)
@kot_gagarina: mata corsaira. Musze zmienic bo cala reszte corsaira (mysz/klaw/sluchawki) zmienilem na logitecha i tylko mata zostala.
@sad_pepe: mireczku. To nie pokoj nastolatka. To czesc salonu 40 latka xD to musi sie jakos komponowac z reszta. A fotel bardzo wygodny, dziekuje. Do biurka tez nie mam za bardzo zastrzezen choc moglo byc te 10cm szersze. Niestety 70 centymetrowe sa juz za dlugie a jestem ograniczony dlugoscia
d.....k - @tukanprise: dzieki ;)
 @kotgagarina: mata corsaira. Musze zmienic bo cala ...

źródło: comment_gfku4KNtWMxNvauPWgogKbmzxRHoN24W.jpg

Pobierz
@dob3k ciężko mi się kopiuje na telefonie, ale twoja odpowiedź w stylu "to nie pokój nastolatka iks de. To się musi komponowac. A fotel hehe wygodny" po tym jak ktoś Ci zwrócił uwagę na ergonomię rozwiązania.
@lintfree: Tak. Nie wstawie tam „gejmingowego” fotela by mial regulowane podlokietniki, bo nie pasuje to do wystroju jak i wieku. Nie wstawie tam tez pieknego ergonomicznego fotela od hermana millera bo £400+ za fotel na 2h+ (jak mam szczescie) to mi szkoda wydawac. To moje miejsce relaksu a nie pracy. Znaczy to tyle ze nie siedze tam zbyt dlugo i zbyt czesto.
Co innego gdybym spedza tam wiekszosc czasu (jak nastolatek
@dob3k gamingowe fotele to wcale dobre nie są. Ok rozumiem argument że spędzasz mało czasu. Ale to i tak nie lepiej było kupić fajnego fotela zamiast 32gb ramu, którego i tak nie wykorzystasz i jest bezwartościowy. Poza tym ta konfiguracja komputera wcale nie jest tania i tym bardziej się dziwię dlaczego oszczędzasz akurat na ergonomii skoro widać że masz pieniądze. Nie zrozum mnie źle. Twoje pieniądze możesz sobie wydawać na co chcesz