Wpis z mikrobloga

@Sweet_acc_pr0sa: XD AD Personam na brak argumentu, jakie to typowe. Nie ma żadnego prawdziwego stwierdzenia w tej ulotce, a na tani populizm sie nie nabieram, by go z automatu nazywać "prawdą objawioną" jak to sam zrobiłeś. Nie widzę tez abyś mi zadał jakiekolwiek pytanie poza wrzutką w stylu "jak nie rozumiesz problemuff ulotki to jesteś głupi" Idź sobie szukaj filmików o mnie, widać to wszystko na co ciebie stać xD, mi
@grubson234567:
po pierwsze to ty zaczeles od najazdu na mnie teraz lapiesz sie brzytwy, bo w zaden sposob ci nie ublizylem
czyli twierdzisz, ze nie ma naziwska spnelliego nad parlamentem, oraz ze PO i PIS nie poparlu traktatu lizbonskiego, oraz ze unia wcale nie ustalila ze slimak to ryba a kat banana musi byc taki a nie inny

i na tej ulotce sa jakies klamstwa

BO UWAGA ROZMAWIAMY O TYM CZY
@oba-manigger: hurr durr wyjdźmy z UE, bo na potrzebę jakieś dyrektywy, Włosi otrzymali dopłaty z rybołówstwa za hodowlę ślimaków

Zamiast jakichś wyliczeń ekonomicznych i analiz, dlaczego wyjście z UE miałoby się opłacać Polsce, dowalili kilka mitów nadających się co najwyżej na jebzdzidy albo demotywatory.

Obalimy UE memami i populistycznymi sloganami. Korwin: prawdziwa alternatywa dla Polski.