Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór!

#ocenalbum

Wybaczcie długą przerwę, ale jak zawsze wygrało lenistwo... (tak jak niby miałbym co innego do roboty ;) )

W niedzielę, 9 grudnia, zaproponowałem, abyście oddali swe głosy na płytę "Heaven or Las Vegas" zespołu Cocteau Twins.
Zagłosowało 17 osób, 4 osoby stwierdziły, że nie znają lub/i nigdy nie słyszały tej płyty.

Oto wyniki:

6 głosów (35.29%) - 10
3 głosy (17.65%) - 9
3 głosy (17.65%) - 8
0 głosów (0%) - 7
2 głosy (11.76%) - 6
1 głos (5.88%) - 5
0 głosów (0%) - 4, 3, 2
2 głosy ( 11.76%) - 1

Średnia ocena - 7.64

A dziś zapraszam do wzięcia udziału w zabawie pt. "Revolver", płyty The Beatles wydanej w roku 1966
#muzykawolfika #muzyka #rock #classicrock #thebeatles

Wołam zainteresowanych:

tomwolf - Dobry wieczór!

#ocenalbum 

Wybaczcie długą przerwę, ale jak zawsze wy...

źródło: comment_2bV6QByt4SNPcI55K4Xx2A2PIQwAMWWP.jpg

Pobierz

MOJA OCENA TO:

  • 1 15.6% (5)
  • 2 0% (0)
  • 3 0% (0)
  • 4 3.1% (1)
  • 5 0% (0)
  • 6 0% (0)
  • 7 9.4% (3)
  • 8 15.6% (5)
  • 9 18.8% (6)
  • 10 37.5% (12)

Oddanych głosów: 32

  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomwolf: Jak dla mnie, jeden z bardziej przereklamowanych albumów Beatlesów. Nie rozumiem dlaczego ludzie tak bardzo sobie go cenią. Poza Tomorrow Never knows i Eleanor Rigby, które są genialne, reszta piosenek jest jak na standardy Beatlesów dość średnia. Wciąż bardzo lubię tę płytę, ale Sgt. Pepper's, Abbey Road i White Album są po prostu o wiele lepsze
7/10
@tomwolf: @PanMixer: A ja właśnie uważam, że ta płyta to arcydzieło: należy na nią spojrzeć także z perspektywy słuchacza z roku 1966 - to była pierwsza tak odważna i eksperymentalna płyta Beatlesów, już rok starsza "Rubber Soul" była uznawana za rewolucyjną w dyskografii grupy, ale tam Beatlesi ograniczali się do stworzenia po prostu piosenek o ambitniejszej treści, zaś na "Revolverze" nie było żadnych ograniczeń: dźwięki puszczane od tyłu? proszę bardzo!