Wpis z mikrobloga

Jak zawsze wykopki to elita internetu i plusują coś bez sprawdzenia stanu faktycznego. Wierzą w kłamstwa zielonce której celem było oczernianie dwóch kobiet które przypłaciły życiem swoje zamiłowanie do gór.

4 godziny temu @WALEZY dodał wpis, w którym zarzuca #neuropa że dwie turystyki zamordowane i zgwałcone w Maroko to wina ideologii proimigranckiej i tego że pojechały tam udowadniać, że wszyscy imigranci są dobrzy.

Hmm teraz weźmiemy sobie to co on wypisał i zweryfikujemy.

- Stwierdził, że pojechały tam by udowodnić że ludzie pustyni z chowu wsobnego są spoko i takie tam. 

'Dear friends, im going to Morocco in december. Any of you guys whos around by then or any mountain friends who knows something about Mount Toubkal? 


To cytat z Facebooka dziewczyny z Danii, która szukała kogoś z kim mogłaby pochodzić po górach.

Ewidentnie wskazuje to na to, że wycieczka była w celach hobbystycznych a nie jak tak zielonka że pojechały tam coś udowadniać. W sumie ta zielonka dużo pisze a mało przedstawia rzeczywistych informacji.

Teraz popatrzcie sobie na ten artykuł, w którym były chłopak jednej z dziewczyn pisze o tym że uwielbiał podróżować z nią - kolejny argument A tym że to była wycieczka.

I can't even count how many times we were on a trip together and I turned around and you had disappeared, only to find you way behind me because you had to look closer to a beautiful flower, a view or something that the average person wouldn't even notice. You saw beauty in every smallest detail.


I jest tam też wiele zdjęć z jej wycieczek w inne miejsca.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-6511367/Killers-two-Scandinavian-women-Morocco-sexually-motivated-three-arrested.html

Druga ofiara na swoich swoim Instagramie i Facebooku ma także wiele zdjęć z chodzenia po górach. Nawet jej znajomi mają z nią wspólne zdjęcia z innych wypadów.

Marius Fuglestad, 28,: 'Five months ago we went together across Iceland. Now she's gone. We talked about the fact that life can be short and you must live it while you can.

She was a positive girl who spread good energy and always was gentle. She enjoyed being in the wild and wanted to see if a trip was something for her.'


- Napisał on też w swoim wpisie, że oba profile na Facebooku są pełne treści proimigranckich.

Proszę sobie zweryfikować:

https://www.facebook.com/Louise.jesperse - zero treści takich jak wyżej wymieniony pisał

https://www.facebook.com/maren.ueland - jeden pozytywny filmik z 2015 roku mówiący by nie generalizować osób z góry.

Hmm jego wpis był przesiąknięty jadem oraz zbydlęceniem. W wielkiej tragedii widział coś czego miejsca nie miało. To był akt terroru, który dotknął dwie przypadkowe osoby spełniające swoje marzenia.

Na szczęście wpis pełen jadu zniknął a sam osobnik został zbanowany.

#bekazprawakow #neuropa #polska #swiat
J.....D - Jak zawsze wykopki to elita internetu i plusują coś bez sprawdzenia stanu f...

źródło: comment_rszVpb7xcN1CFG69fBc9BesGiEMXrmrQ.jpg

Pobierz
  • 102
@JAI2L9LAD idąc Twoim tropem z jakich krajów są imigranci? Przypadkiem nie też z Maroko? Byłeś w ostatnim czasie w jakimś kraju w Afryce? Ja byłem w ostatnich 2 latach w: (Maroko, Egipt, Togo, Benin, Nigeria, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Kenia, ) i wiem co się tam wyprawia i jak traktowany jest biały człowiek, nikt nie musi mi nic udowadniać w TV byłem i widziałem Tobie w takim razie też polecam taka miła
@kamillo007 Twoi dowód anegdotyczny jest warty nic w tej dyskusji bo ja mogę napisać że też byłem i było super. Słowo przeciwko słowu.

No ale nie mogli zrobić tego imigranci. Obywatel Maroka w Maroku nie może być imigrantem. Rozumiesz ten błąd generalny w Twoim myśleniu?

Imigranci są z wielu krajów. Z Syrii, Z Libanu, z Bangladeszu i pewnie też z Maroka.
@kamillo007 no ale Ty o jednym a ja o drugim w tym wpisie.

Brawo właśnie odkryłeś ze wśród imigrantów są tak radykalne osoby, że mimo okazanej im pomocy postanawiają zabijać niewinnych z powodu religii. A dlaczego nie robią tego ludzie o niemieckich nazwiskach? A dlatego że są mądrzejsi i na nich religia nie ma tak radykalnego wpływu jak na innych którym od małego wpaja się brednie związane np z Allahem.
@PolacoEsMasGrandeRobaco w hotelu tam nie byłem ale za to okradli mnie na Wybrzeżu Kości Słoniowej używając noża a w Nigerii pewien osobnik powiedział że mnie zamorduje razem z całą moją rodziną - taka kultura. Skończyło się przyjazdem policji która nie była zbyt miła dla tego osobnika (użyli pałek).

@JAI2L9LAD stwierdziłem tylko że imigranci są również z Maroka tyle mojej konkluzji na temat polityki imigracyjnej. Zapytałem się natomiast Ciebie na temat Twoich doświadczeń