Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@savenir: mam 26 lat :v pilem nie jedna vodke. Czerwona kartka i chopin to jak karp z lidla i halibut.

Nawet zimna zubrowka to syf.

@WstretnyOwsik: typowa cebula, vodka to vodka wedlug niego. Jakby wlali zubrowke do dzbanka i tak bym poznal smak.

@CzajnikZniszczenia mozna wypić kielona czy dwa a wypić litra na łeb jak świnia :)
@McDermott: to i #!$%@? żołądkowa i krupnik. Jedyne 3 gówna po których rzygam. Jak to jest na stole to nie pije. Na szczęście tak rzadko pije wódkę że mogę sobie pozwolić na coś droższego
kazda wodka jest taka sama i smakuje jak gowno


@niepanimaju: jeżeli spożywa się wyłącznie "specjały" w cenie do 23PLN z VAT to faktycznie można pisać takie rzeczy potem na mirko ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

jaranie sie smakiem wodki to jak jaraniem sie smakiem oblizniecia sie po strzale z ucha w pysk


A to już zupełnie inna sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@McDermott: oho widać sami eksperci jak to #!$%@? na wykopie, na wykopie się na wszystkim znają od pieczenia chleba po wódkę aż do stwierdzenia czym ktoś pali w piecu po kolorze dymu z komina XD żałośni jesteście typki, wypiję taki żubrówkę i tekst ale #!$%@? jak to można pić, przelać takiemu tą samą wódkę do innej butelki "droższej" i odrazu no to jest to, odrazu czuć lepszy smak XD
@McDermott mówienie, że coś jak jest drogie to musi być lepszej jakości to wiesz co :D
Większość drogich ubrań jest drogich, bo są znanej marki, a nie dobrej jakości. Z wódka może być tak samo.
@McDermott #!$%@? co za komentarze. Oczywiscie ze wodka moze dobrze smakowac tj. - nie smakowac prawie wcale. A te szczyny z polmosu to jakas lewizna z plukanego denaturatu. Dobrej wodki nie poczujesz. Po #!$%@? sie zrzygasz po pierwszym kieliszku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mruvek: nie mam butow za 2k. Niestety.

@dafto: wypowiem sie jako bilardzista - sa kije za 200 a sa za 2000 zl. I ktoś powie to drewno i to drewno. Otóż nie, rożnica jest spora, tak samo są vodki z ziemniaka (chopin), winogron (ciroc) czy tez z kukurydzy (ogiński) i każda ma inne walory i inne odczucia smakowe ale pić coś co smakuje jak sadza i piją janusze bo sie