Wpis z mikrobloga

@wacek_1984: i tak i nie. Tak respawnowali się w określonych lokacjach zawsze, w części tylko przez pewien czas i potem albo nie, albo tylko trochę. Czasem respawnowali się po pewnych wydarzeniach, a czasem po pewnych wydarzeniach otwierały się pomieszczenia na wcześniejszych poziomach i w ten sposób pojawiali się nowi wrogowie.

A dodam jeszcze screenshota ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lisaros - @wacek_1984: i tak i nie. Tak respawnowali się w określonych lokacjach zaws...

źródło: comment_eKsRw7H9irhaZ4Lto5O7asZz1CECO3aC.jpg

Pobierz
@Lisaros: niedawno przeszedłem pierwszego system shocka, był naprawdę świetny – szkoda, że odbiłem się od dwójki którą za dzieciaka kojarzyłem jako naprawdę świetny kawał gry (a okazała się kupą mechanik niepasujących do siebie + symulatorem walenia kluczem wszystkiego co się rusza).
@wacek_1984: bardzo ładny zestaw gierek w kolejce. U mnie też podobne rzeczy czekają, ostatnio po głowie Rage of Mages mi chodzi. Avernum to chyba kilka części jest, pamiętam jak łupałem w to jeszcze jak się zwało Exile, 2 część jako shareware była udostępniona i można było zdrowe kilka godzin na tym spędzić :)