Wpis z mikrobloga

Co jakiś czas najdzie mnie ochota na #gry ... jest niby dużo nowych tytułów, niektóre całkiem ciekawe ale szybko mi się nudzą. Czasem odczuwam potrzebę zagrania w coś nieco starszego ( #nostalgia #kiedystobylo ). Ponieważ w dzieciństwie zagrywałem się w Jagged Alliance 2 postanowiłem (chyba 100x już raz) powrócić do tej wspaniałej gry (subiektywne doznania). W standardową wersję grałem już setki razy, UB też pykałem ale nie grałem jeszcze w nakładkę 1.13. Odpaliłem w święta i jest całkiem sympatycznie. Można sobie ustawić fajną rozdzielczość i pozmieniać wiele różnych opcji. Gierka cieszy na nowo bo jest cała masa sprzętu i dodatków, nowy system zadawania obrażeń (kurde, czasem ciężko coś trafić w porównaniu do podstawki), nowy system umiejętności. Ostatnio odkryłem także nowe opcje w ekwipunku, można sobie konfigurować kieszenie pod sprzęt. Troszkę inaczej szkoli się samoobronę (bo jest nawet wersja mobilna), w niektórych miastach można wysłać najemnika do wykonywania ciekawych czynności (np: w Drassen na lotnisku można go wysłać do wyładowywania towarów i dzięki temu ćwiczy siłę itd). Niestety nie rozgryzłem jeszcze wszystkich nowinek i smaczków, trochę brakuje informacji. Podobno można aresztować wrogów, przesłuchiwać itd... Oczywiście zdarzają się błędy i gra czasem potrafi się wysypać ale osobiście doświadczyłem tego tylko kilka razy. Gierka z nakładką naprawdę cieszy :) Jak też wam czasem czegoś brakuje to polecam :) oczywiście odsyłam do polskiej strony https://jagged-alliance.pl/ #jaggedalliance2 #retrogaming
krulwypoku_IgB6 - Co jakiś czas najdzie mnie ochota na #gry ... jest niby dużo nowych...

źródło: comment_lE1UIKdAZRQsIxdjlABRJnyTVFv9aOb9.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz