Zastanawiam się co myślą osoby, które dzisiaj trafiły po raz pierwszy na Wykop - największy w Polsce serwis o tematyce rolniczej
@hyperlink: Że w tym roku plony były wyjątkowo udane. A Polscy rolnicy łączą się w bólu z rolnikami z Korei Północnej - gdzie susza była bardzo dotkliwa
No więc może nie dziś dołączyłem do was, ale z 2 dni temu... Zasiadłem do porannej herbatki i zacząłem czytać główna. Pierwszy wpis coś ze zbożem. No w sumie spoko, ale już drugi coś mnie tknęło że to jakiś wał i już miałem posłodzić ale stwierdziłem że pójdę schować cif do pralni bo zostawiłem w górnej łazience po sobotnim sprzątaniu. A tak w ogóle to zbiera mi się wilgoć na ledach jak
@Zady_i_walety: Oby to były ledy IP67, bo jak nie to jak jebnie, to takie fajne mam w domu właśnie nad wanną i u mnie się nic takiego nie dzieje. Drzwi są niebieskie, nawet fajnie to wygląda, ale się klej ten, no i lipa chyba. Dobra ta kawa, taka nie za słodka.
#heheszki #zboze
@hyperlink: Że w tym roku plony były wyjątkowo udane. A Polscy rolnicy łączą się w bólu z rolnikami z Korei Północnej - gdzie susza była bardzo dotkliwa