Wpis z mikrobloga

@Miszasan żeby było wiadome nie jestem jakimś debilem który myśli :"#!$%@?ć samochody elektryczne". Samochody elektryczne są przyszłością i w ciągu 10 lat wyprą silniki spalinowe
@Maszog: Nawet mi to nie przeszło przez myśl, wiem, że te dwa pytania dziwnie zabrzmiały, ale urok nocnej, co poradzisz... Serio, chodziło mi o to, czy są jakieś auta, które są tak wyciszone. Oczywiście Tesla będzie cichsza, ale może jednak?
@Miszasan zależy w jakim sensie wyciszone,że w środku nie słychać żadnych dźwięków z zewnątrz (tutaj nie mam doświadczenia bo w większości takie samochody to drogie limuzyny,a może nie tylko ja się nie znam) a jeśli chodzi o kulturę pracy silnika i nie głośną pracę silnika to zdecydowanie VW polo 2018 z silnikiem 1.0
@Maszog: Z zewnątrz jak się stoi i słucha. Właśnie to przetrawiłam. jest dla mnie niesamowite w naszym starym Audi A4, że na zewnątrz ta kolumbryna jest potwornie, lecz przyjemnie głośna, a w środku nic nie słychać. Tesla nie wydaje dźwięku bo nie ma czym, logiczne.
@Miszasan pamiętam jak jeszcze 2 lata temu mieliśmy starego passata B4 z 1994,gdy mój tata uczył mnie jeździć tym(autem umiem jeździć od 5 lat) to dostrzegłem jakie wibracje przenosi ten silnik na kierownicę, dosłownie wibrowała tak że wydawała się być rozmazana xD