Wpis z mikrobloga

@purrfect: Nie sądziłem, że tylu ludzi znajdzie się z podobnym zrozumieniem tego tagu. Co do tego kiedy kto odkrywa prawdę, to pewnie zależy od tego, na jakie się trafia wpisy. Mi coraz bardziej coś nie grało z "zalesiem" i zacząłem kminić co jest nie tak, aż w końcu przyszło olśnienie (zajęło to parę miechów).
  • Odpowiedz
@SH91 Mhm, czyli mówisz że da się przeglądać gorące starsze niż 24h? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ja np też nie byłem świadom i patrząc na posty innych mirasków myślę, że duża część odbiera to słowo jako rzeczownik, więc może warto wyplusować i uświadomić
  • Odpowiedz
@SH91 Część używa tak, a część inaczej. Raczej rzadko czytam opisy tagów, jeśli są dla mnie jednoznaczne - w tym wypadku taki właśnie BYŁ ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
0.o nie wierzę.

Mirki i Mirabelki, którzy potwierdzili ten błąd u siebie - wyłączcie wykop i do książek. Umiejętność czytania ze zrozumieniem jest na tragicznym poziomie dzisiaj. Analfabetyzm wtórny to plaga współczesnego społeczeństwa cyfrowego i oscyluje w wielu krajach w ilości powyżej 50%! A potem dziwota, że nie da się dogadać w dyskusjach. Kontekst wypowiedzi to słowa kluczowe w tym przypadku. Jeśli potwierdziłeś/aś ten błąd to masz ogromne szanse (a skoro to
  • Odpowiedz