Wpis z mikrobloga

Mateusz 26 Kalisz

Zgłoszenie nr 443 z dnia 2019-01-02 19:00:28

Imię: Mateusz
Wiek: 26
Miejscowość: Kalisz
Kim jestem?
Kiedy byłem dzieckiem chciałem zostać księdzem, a następnie redaktorem naczelnym Playboya. Bardzo lubię humor pokroju Family Guya, jestem osobą spokojną, która woli spędzać czas w małym gronie znajomych. Trzymam dystans, ale kiedy kogoś poznam staję się bardzo wesołym człowiekiem. Obecnie praca za biurkiem. Jestem praworęczny, ale myszkę komputerową obsługuję lewą dłonią :)

Wygląd
Piwne oczy, 1.88 wzrostu, przyzwoita budowa ciała - regularnie ćwiczę w domu, ale nie jestem sportowym świrem, w tym roku zapisuję się z kumplem na siłownię żeby mu pomóc zrzucić kilogramy. Nie mam włosów - powiedziano mi, że wyglądam jak łysy Colin Farrell.

Zainteresowania
Coraz bardziej wkręcam się w gry planszowe - ostatnio Ticket to Ride.
Z jakiegoś powodu lubię oglądać Late Night Showy ze Stanów w Internecie, mój ulubiony stand-uper to Bill Burr.
Dawniej grałem na basie - Yamaha z serii BB, moim pierwszym instrumentem był fatalnie wykonany Washburn z Chin, mostek rozleciał się szybciej niż większość współczesnych związków.
Zaczynam się uczyć drugiego języka obcego - fiński, mam nadzieję, że się tam wybiorę z drugą połówką.
Jako dzieciak uwielbiałem Gwiezdne Wojny, nowe są niestety słabe, lubię chodzić do kina na filmy o superbohaterach.
Ulubiony serial - waham się, Scrubs albo The Office, ciężki wybór.
Jeszcze wyżej wspomniany fitness, ale nie do tego stopnia, że katuje się dietami na widoczny 6pak, staram się jeść zdrowo, unikam alkoholu.
Dla pizzy jestem gotowy zrobić bardzo wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czego oczekuję?
Kobiety o spokojnym przysposobieniu, która chce coś ze mną wspólnie zbudować, a nie tylko stawiać wymagania. Takiej szarej myszki dla anonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny dzień to wycieczka do któregoś kraju na północy Europy (naprawdę wolę taką pogodę bardziej niż lato), taki bardziej przyziemny:
Śniadanie z Netflixem, później wychodzimy na świeże powietrze żeby poćwiczyć, wypad do znajomych i wspólne granie w planszówki/konsola, wieczór pod kocem.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Ślub - nie
Dzieci - ciężko powiedzieć
Używki - bardzo sporadycznie alkohol, nie znoszę fajek

Jeżdzę Golfem VI -tak, jestem łysym kolesiem, który jeździ Golfem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonykalisz < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Mateusz 26 Kalisz

Zgłoszenie nr 443 z dnia 2019-01-02 19:00:28

Imi...

źródło: comment_sItzUQWWVwgEDPeeYPHqLaQXJC2UsN0P.jpg

Pobierz
  • 3