Wpis z mikrobloga

Pytanie do #rozowepaski
tl dr


Wszedłem wczoraj z paczką niebieskich na piwko i niestety jako jedyny singiel w całym towarzystwie szybko znudziłem się ciągłym wydzwanianiem i pisaniem esemesków do swoich partnerek przez moich towarzyszy, wyszedłem dokarmić raczka przed pub i zobaczyłem starszą panią sprzedającą kwiatki. Jako że mam strasznie miękkie serduszko ¯\_(ツ)_/¯ zaglądam do portfela i tak sobie myślę, że ja nie zbiednieje a ona na pewno się ucieszy więc podarowałem owej pani sto peelenów. Dostałem kilka kwiatków i tak stoję z myślą: co z tym teraz zrobić? () Ośmielony nieznaczną ilością alkoholu postanowiłem przeprowadzić mały eksperyment, a co! Podszedłem do dziesięciu randomowych samotnych różowych i wręczyłem po kwiatuszku. Ich reakcje były dla mnie sporym zaskoczeniem, ponieważ dawno nie widziałem tak pozytywnych reakcji, tyle słodkich uśmiechniętych twarzy i ciepłych słów. ()
Czy na prawdę taka z pozoru błahostka jest w stanie poprawić wam humor? Jeśli tak jest to naprawdę wam zazdroszcze, macie o wiele weselsze życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #feels #zwiazki
  • 18
@oki962: aż mi przypomniałeś jak kiedyś byłem na spotkaniu z jedną różową, odrzuciła róże którą jej kupiłem i poszła w #!$%@?. Stwierdziłem, że nie wyrzucę do kosza, więc znalazłem inną i jej dałem, spytała się dlaczego daje jej róże to wyjaśniłem sytuacje i poszliśmy razem na gorącą czekoladę. Z gównianego spotkania aż lepiej się zrobiło.
@oki962: brawo, gratuluję rozpuszczania dziewczyn tylko dlatego że są dziewczynami. Później pewnie wróciły do swoich chadów poskakać im na kutandze śmiejąc się że jakiś beciak #!$%@?ł 100 zł na badyle xD
@oki962: ja kiedyś dostałam tulipana od żula i po jakiś 20 metrach okazało się, że wyrwał je z miejskiego klombu xD szybko go wyrzuciłam, żeby mnie straż miejska nie zgarnęła za dewastowanie zieleni. Raczej nie poprawił mi tym dnia xD