Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@drlect3r no właśnie chcę wiedzieć gdzie takiego znajdę. Po za tym baby wymagają czego innego i mam wrażenie, że mimo iż obciąć faceta łatwiej, to dobrać fryzurę facetowi trzeba umieć. I nie koniecznie będzie to umiał każdy dobry damski fryzjer. Nie żebym szukał nie wiadomo czego. Bo nie planuje żadnych cebulek itd. Ale fajnie by było mieć fryzurę lepiej dobraną niż na jeża.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kicu94: nie wiem jak w Kato, ale w Krakowie ButterCut trzyma wysoki poziom, wprawdzie nie kosztuje zbyt mało (60 zł za same włosy), ale z drugiej strony zawsze wychodzę zadowolony, a te 60 zł raz na miesiąc to też nie jakieś super duże pieniądze
via Android
  • 0
@Zakakaikane dzięki :)

@matrix929 oczywiście, no aż tak krótkich aktualnie nie mam. Sam próbowałem coś wymyślić i mam obecnie krotkie boki z dłuższą górą. A do tego już trochę się robią za długie więc chyba już coś się z tego "ukręci" ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kicu94: w Kato też jest Buttercut i od roku jakoś tam chodzę. jak się jeszcze golilem na 0 to tylko włosy, a ostatnio combo i jak dla mnie jest git :D
via Android
  • 0
@eremsc no tak, zapomniałem o tym, że trzeba będzie się zapisać, nie obetną od ręki :/ No cóż, będzie większe pole do popisu do włosy jeszcze urosną :P