Wpis z mikrobloga

Czy tylko mi się wydaje czy jakaś połowa mirkobloga to #wroclaw? Co jakaś historia w gorących, to zahacza o to miasto.

Nie wiem czy jestem przeczulony, czy tak jest naprawdę. Może zróbmy jakąś małą ankietkę, z jakich dużych miast mirkujemy i rozstrzygnijmy ostatecznie czy Wrocław rządzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Jeżeli Twojego miasta nie ma na liście, to nie głosujesz.

#polska #warszawa #krakow #lodz #poznan #szczecin #katowice #lublin #bydgoszcz #gdansk #wykop #ankieta #gownowpis #kiciochpyta

Plusujcie trochę, aby poszło w gorące i ankieta miała odpowiedni zasięg ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Skąd mirkujesz?

  • Warszawa 15.3% (674)
  • Kraków 12.3% (542)
  • Łódź 6.6% (289)
  • Wrocław 26.2% (1154)
  • Poznań 9.3% (411)
  • Gdańsk 8.4% (369)
  • Szczecin 4.4% (195)
  • Bydgoszcz 3.2% (139)
  • Lublin 6.1% (269)
  • Katowice 8.2% (359)

Oddanych głosów: 4401

  • 74
@Giacomina: pewnie tak - obstawiam, że tag warszawski obserwują ludzie z Wołomina, Żyrardowa, Piaseczna.
Zresztą parę razy już się zdarzały żale na mirko, że we Wrocławiu ciągle coś się dzieje - jakieś piwa, sporty itd a w Warszawie mimo liczby obserwujących nie ma nic
@krave: Znajomy był z chłopakami na jakiejś robocie. Skończyli późno i chcieli coś wypić do poduchy, to podobno musieli wyjechać z Torunia, bo nawet na Orlenie był zakaz sprzedaży. Nie chce mi się wierzyć w to, ale gość opowiadał z przekonaniem. Podobno ojciec R. zabronił.