Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Te wszystkie rozowe paski, normiki i biale rycerzyki w ogole nie rozumieja o co biega w #klaudiusz . Wszyscy dobrze wiemy, ze twarz jest najwazniejsza rzecza, nikt tego nie neguje, poza normikami natarczywie wciskajacymi nam bajki, ze liczy sie charakter i ze przegrywamy przez niego a nie twarz. Klaudiusz wlasnie to udowadnia. Wiekszosc z nas to max 5/10 i jedyne co nam pozostaje to zostac jakims orbiterem laski co ma 500 kandydatow na partnera, a wybierze i tak klaudiusza. My nie chcemy wokol was orbitowac, zabiegac o was itd, chcemy jak Klaudiusz, ze cokolwiek napiszemy i zawsze jest to super, albo ze wy same piszecie do nas. Sam mialem tindera i w ciagu miesiaca zebralem 20 par, wokol kazdej oczywiscie musialem orbitowac, jasnie ksiezniczki odpowiadaly zdawkowo, same oczywiscie nie pisaly pierwsze. Bedac Klaudiuszem same by pisaly i ciagle wyrazalyby zainteresowanie.

Notorycznie wciskacie tez nam jakas historie o mitycznym karle co posuwa modelki, nawet jakby to byla prawda to jakim kosztem. Typ by musial odstawiac cuda na kiju, zeby zaimponowac rozowej, a Klaudiusz tylko spojrzy na jakas i ta ma mokro w gaciach. W ogole sie nawet nie oplaca nadrabiac cokolwiek charakterem. Lepszy juz jest blackpill. Odciac sie od tego raz na zawsze i pogodzic z przegranym zyciem. A nie orbitowac wokol polki, ktora pewnie cie zdradzi z klaudiuszem przy 1 okazji.
#tinder #przegryw #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 45
@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie cała ta akcja i ludzie, którzy ja popierają to zwykłe życiowe zera i #!$%@?. Nawet nie będę bawił się w wyjaśnienia bo zaraz banda stulejek rzuci się na mnie, a prawda jest taka, że sami jesteście sobie winni swojego żałosnego życia. Nie, egzystencji.
Kobiety lubią przystojnych. #!$%@? szok. Tak samo jak my lubimy ładne kobiety. Czasem sukowate. Wyjdźcie #!$%@? z piwnicy.
@AnonimoweMirkoWyznania: za to jak niektórzy na tym portalu nie umieją czytać prostych zdań ze zrozumieniem to jest szok. W tym całym Klaudiuszu od zawsze nie chodziło o to, że kobiety wolą przystojniejszych mężczyzn, bo to nie jest żadne odkrycie, tylko o poniewieranie nimi, a one pomimo tego w dalszym ciągu dążą by wskoczyć na bolca, no #!$%@? ja #!$%@?

zanim mi ktoś wyleci kontrami z dupy to uprzedzę - tak wiem,
OP: @feynix @paintitblack @kabonn

My to wszystko dobrzemy wiemy. To wy nam wmawiacie, ze jest inaczej. Ze liczy sie charakter, ze twarz czy wzrost nie maja wielkiego znaczenia itp. glupstwa. Od malego sie z reszta wciska, ze mezczyzni to wzrokowcy a kobiety patrza na to inaczej. Gowno prawda. Kobiety sa bardziej wzrokowe od mezczyzn. Tylko twarz sie liczy w tych czasach, no i wzrost jesli sie jest karzelkiem.

@mirkiikrim daja sie
@AnonimoweMirkoWyznania nic nie wmawiamy, to się liczy. To wy nie umiecie spadać na bambus, gdy nie widzicie zainteresowania a potem płacz.
Do tego wmawuacue sobie jacy to jesteście wartościowi i wyjątkowi. Nie jesteś w niczym lepszy od tego ładnego jeśli chodzi o charakter.
@AnonimoweMirkoWyznania: po co dzbanie mnie odznaczasz? Nie obchodzi mnie twój płacz bo masz gowno nie pojęcie ale jak ktoś jest życiowym nieudacznikiem i nie wychodzi z domu tylko polega na gownoaplikacjach jak tinder a później żali się na drugim rakowisku jak wykop to nic dziwnego ze takie skrzywione mylenie.

Ja polegam na tym co doświadczyłem i zauważyłem w realnym życiu i jest inaczej ale co ja będzie się sprzeczał z takimi
@AnonimoweMirkoWyznania nic nie wmawiamy, to się liczy. To wy nie umiecie spadać na bambus, gdy nie widzicie zainteresowania a potem płacz.

Do tego wmawuacue sobie jacy to jesteście wartościowi i wyjątkowi. Nie jesteś w niczym lepszy od tego ładnego jeśli chodzi o charakter.

@taktoto: szkoda czasu na tłumaczenie tym nieudacznikom. Jak ktoś ograniczony to nigdy nie zrozumie. Odpuść sobie.
@AnonimoweMirkoWyznania: weź dziecko wyłącz internet bo to się serio staje żałosne, te wasze kompletnie z dupy wnioski jakie wyciagacie.

Niby tacy #!$%@? inteligentni, eksperymenty i wnioski, a żaden #!$%@? nie zadał sobie tyle trudu, aby pójść po rozum do głowy, że to wszystko się dzieje w wirtualnym świecie?

Te wszystkie Wasze rozmowy, Klaudiusze, Chadeisze itd to jest #!$%@? imaginacja w waszych błyszczących monitorach.

Serio trzeba być skończonym kretynem aby uważać, że