Wpis z mikrobloga

@ibeafraidi: najlepiej i najekonomiczniej kup Swanson 250kapsulek vit d3 2000. Albo vitrum d3 forte. Najwazniejsze,zeby byl w skladzie olej krokoszowy. No i jeszcze Xenivit jakis jest bodajze.
A wit d raczej w naszym kraju ma kazdy zaniżoną i przez tydzien-dwa można bez problemu wiekszego suplementowac. Ale jak masz możliwość to zrob sobie badanie na poziom.
@m-one: podaj jeden argument dla którego olej z krokosza jest lepszy od innych. Za dużo reklam.

@ibeafraidi: Vigantol w kroplach jest juz bez recepty. Najekonomiczniejszy i najlepszy. Jeśli krople to problem to APOD3 albo firmy APTEO bo są cenowo najlepsze i nie odbiegają niczym od tych z olejem lnianym i krokoszowym bo nie to jest istotą tego preparatu. Vit D APTEO przetestowałem na sobie, zrobiłem badanie przed i po miesiącu
@ibeafraidi: W zasadzie najlepiej byłoby zrobić po prostu testy przed i po suplementacji. Ja teraz zamówiłam Vigantoletten w formie suplementu, bo tylko taki mieli z dawką 2000 jm. Posiadają jednak w ofercie lek OTC, liczę że utrzymują jakość także dla supli. Wyszło 27 zł za 120 tabletek.

Będę badać za parę tygodni poziom wit. D, to się przekonam czy mam w normie.