Wpis z mikrobloga

I ci ludzie niby są normalni?


@mar-ek: Nie, to jest ten sam sort idiotów, co katują psy, tylko są ograniczeni przez prawo. Gdyby prawo nie zakazywało "spuszczania #!$%@?" innym ludziom, to te osoby byłyby pierwsze do bicia.

To nie tylko psiarze btw, jeśli chodzi o samosąd to polecam poczytać komentarze pod znaleziskami na wykopie, np. https://www.wykop.pl/link/4739023/polka-wali-cpunke/

Patola
@mar-ek: nic, zastanawia mnie czy jeśli to Twój screen to miałeś na tyle odwagi napisać o tym otwarcie tam, zamiast sobie tutaj anonimowo płakać ¯\_(ツ)_/¯
Co nie zmienia faktu, że pisanie takich słów publicznie przez osobę publiczną jest ryzykowne i średnio rozsądne.
@Slucham_psa_jak_gra_: Ty no, nie zrozumiałeś co napisałam? xD to może napiszę ładniejszym językiem - jak dla mnie to słowa bez pokrycia. A raczej bełkot bez pokrycia, bo składnia i sens tej wypowiedzi są tak samo żenujące jak komentarze pod nią xD
@matra: To nie kwestia odwagi, doświadczenie nauczyło mnie, że wchodzenie w dyskusje z pewną grupą społeczną nie ma najmniejszego sensu. Jeśli ktoś nie ogarnia podstawowych zasad logiki. Dla mnie dyskusja to pole do lepszego poznawania świata, poznania argumentów drugiej strony i zrozumienia jej. Niestety większość osób nie dyskutuje dla poszerzenia swojego światopoglądu, tylko po to by przekonać drugą osobę że "moja prawda jest mojsza niż twojsza".