Wpis z mikrobloga

@tomkkoo: I w sumie słusznie. Generalnie jeśli jest faktycznie w stanie takim jak wygląda, to mogłoby to być fajne auto, ale ja handlarzom nie wierzę za cholerę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powypadkowy pewnie nie jest, bo tak starych aut się nie opłaca klepać, trzeba by sprawdzić, czy nie jest zajechany i jak skrzynia działa ¯\_(ツ)_/¯
@psylo: mógł, ale w takim wypadku raczej naprawa była zrobiona porządnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak czy inaczej - na zdjęciach wygląda ładnie, ale to i tak wróżenie z fusów ¯\_(ツ)_/¯
@tomkkoo: plama na fotelu kierowcy, kierownica lekko styrana. Nie wiadomo w jakim stanie skrzynia biegów. O ile się nie mylę, ta skrzynia to multitronic (bezstopniowa) - mniej wytrzymała od tradycyjnego hydrokinetyka i specyficznie się nią jeździ.
A co do silnika to po tylu latach i nieznanym przebiegu mogą być do wymiany wariatory.
Moim zdaniem niespecjalnie ciekawa oferta.
@aksal89: Niekoniecznie, to się dopiero może okazać przy kolejnym dzwonie albo przy próbie ustawienia geometrii. Ale prawda, po zdjęciach to tylko wróżenie z fusów.
@v-tec: to nie multitronic tylko klasyczny automat.

@tomkkoo: przebieg na 100% nie oryginalny, śordek jest tak wyplakowany, że by się tam człowiek przykleił xD

silnik myty i również plakowany

jak masz blisko to z czystej ciekawości można jechać spojrzeć, jak dalej to nie warto
@tomkkoo: Tak, to jest TipTronic, czyli prawilny, klasyczny automat. Ja w jednym z aut dojechałem wg. licznika do 420kkm na TipTroniku i dalej jedzie bez awarii, polecam. Jeśli jeździsz tylko po mieście, to auto jest ok. Ale jeśli tylko robisz raz w tygodniu trasy międzywioskowe, czy miedzymiastowe, to jedyny prawilny silnik do tej budy to 1.9TDI 130KM.
Benzyniak żłopie. Do tego przy tej pojemności OC wychodzi w tym kraju trochę drożej.
@tomkkoo: tylnie lampy poliftowe, dół samochodu również jak w polifcie (w 1999 miałeś czarny plastik na samym dole zderzaków). Wersja chyba z najbrzydszą tapicerką. Z wyposażenia poza xenonami, fisem (do naprawy, ale to akurat norma) i regulacją lędźwiową to bieda. Kierownica plastikowa. Sprzedawca pisze, że wielofunkcyjna (może chodzi o trąbienie i kierowanie :)