Wpis z mikrobloga

@cierpkiezale: No sorry, ale jak dla Ciebie odcięcie ~60k mieszkańców przy byle jebnięciu Legnickiej to mało, to nie mamy o czym nawet rozmawiać (nie, nie mieszkam na Popowicach ani na Leśnicy/Pilczycach/Kozanowie). Wiem, że potrzebne są inne miejsca, większość z nich jest zaplanowana do realizacji, a przetarg na Popowice ciągnie się już dobry rok, to nie jest żadna inwestycja z dnia wczorajszego, od dawna było wiadomo, że ma tamtędy tramwaj jechać, nie
@wiedro: z popowic można uciec przez gądowiankę albo w drugą stronę przez most milenijny, więc nie jest prawdą, że tak całkowicie są one zablkowane. Plany od roku spoko, ile lat w planach jest tramwaj na psie pole, ile na jagodno które codziennie niemiłosiernie stoi? Takich przykładów pewnie jest więcej.
@wiedro: Nie no wiadomo że spoko ale Nowy Dwór i Psiak czeka. Well fajnie że się ruszylo. Tam już ktoś zwracał uwagę pod postami TUMW że kiepsko zaplanowali przesiadke z przystanku kolejowego. No nic Pożyjemy zobaczymy. Ja czekam kiedy wreszcie geniusze wymyśla, że trzeba by ogarnąć w końcu nowa zajezdnie.
@cierpkiezale: Powodzenia w uciekaniu tramwajem przez Milenijny lub Gądowiankę. O tym, #!$%@?, mówię od kilkunastu minut, że jeśli coś jebnie na Legnickiej, tramwajowo stoją 4 duże osiedla. Ale nie, Ty masz swoją chore przekonanie, która idzie w imię zasady "moja racja jest mojsza niż twojsza". Tramwaju na Psie Pole nie ma i nie będzie. Nie ma go nawet w planach, Sutryk jasno powiedział, że nie wybuduje im tramwaju, bo nie. Chcieliśta
@cierpkiezale: podal ci w szerszym argumencie. Nie było go w planach. Dudi go rzucił jak miał ciepło wybory temu i tak się zaczelo.
@wiedro Dokładnie. Są ważniejsze linie i inwestycje. Chociażby aleja wielkiej wyspy.
Jagodno w wersji przedluzki na Wojszyce bodajże (tam na przedłużenie Borowskiej za szpital miałoby sens) ale to i tak po ND i Psiaku.