Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Jestem #niebieskipasek i jestem przed wyborem szkoły. Docelowo chcę iść do #zawodowka jako stolarz, miałem styczność z tym zawodem bo dorabiałem sobie w czasie ferii w pobliskim zakładzie i mi się całkiem spodobało. I tu mam pytanie do was #rozowepaski czy chciałybyście mieć chłopaka/męża robola po zawodówce? Gdy powiedziałem raz na lekcji wychowawczej, że chce iść do zawodówki to kilka osób rechotało pod nosem i zrobiło mi się trochę głupio. Uczniem jestem średnim większość moich ocen to 3 bez większego wysiłku i nauki. (╯︵╰,)
    #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
    pokaż całość

odpowiedzi (164)

Czy to już? Otóż tak, lecimy z kolejną ankietą ;). W ostatnim głosowaniu 2256 mirków (wow, chyba mamy rekord!) wyraziło swoją opinię o serialu "Life with Louie".
    11% osób zaznaczyło, że widziało pojedyncze odcinki, 61% zobaczyło większość odcinków, 21% obejrzało całość, a zaledwie 7% nie miało okazji widzieć nawet jednego odcinka.
    Według Was kreskówka "Świat według Ludwiczka" zasługuje na ocenę 8,68, co jest wynikiem wyższym od tego na Filmwebie (8,1) i od oceny na IMDb (8,3). Stawia to Ludwiczka na równi z Futuramą w wykopowym Top 5 :).

Dawno nie było do oceny animacji pełnometrażowej, więc dziś przyjrzymy się jednej z nich - "Zootopia" (Zwierzogród, 2016);

Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowekreskowki

Zasady: Oceniamy kreskówki oraz filmy animowane z różnych okresów. Głosujemy w skali 1-10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu IMDB i Filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-4 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś daną animację.

Top 5 seriale:

pokaż spoiler 1. DuckTales (1987-1990) - 8,95
    2. Courage the Cowardly Dog - 8,86
    3. South Park - 8,78
    4. Futurama - 8,68
    5. Life with Louie - 8,68

Top 5 filmy:

pokaż spoiler 1. Fantastic Mr. Fox - 7,93
    2. Song of the Sea - 7,90
    3. Mary and Max - 7,53
    4. Sing - 6,61
    5.