Wpis z mikrobloga

@fearless10: Mam ten film, tylko że on tworzy się nie wiem, sprzed jakichś 2 miesięcy wygenerowany? Bo nie mam w nim platyny w GoW, a w RDR2 mam tam bodajże 67 godzin i nie da się nowego filmu wygenerować :/
@Adishu: podziwiam. Ja mam jeszcze długą drogę przed sobą. 96% ukończenia gry plus torfea z online i te których nie ma w grze (zoolog 75% i skórowanie 90%) no i medale.

Wkurzają mnie strasznie wyzwania hazardzisty a jestem dopiero na 8.
@matmakuc: 8 wyzwanie polega na tym, aby znaleźć stół, gdzie dostajesz kartę jako pierwszy i tylko dobierasz sobie klikając przycisk. Jeśli widzisz, że przegrałeś, odchodzisz od stołu, odwracasz się i od razu siadasz znowu, nie tracąc czasu na tasowanie itp. Ja to wyzwanie w 40 min zrobiłem tym sposobem :)
@Adishu: Spróbuję. Dzięki za podpowiedź bo na chwilę obecną mam tylko jeden na trzy. Odrzuca mnie bo wiem że następne są jeszcze gorsze.

Wyzwania w online solo do zrobienia są trudne? Czy tylko żmudne.
@matmakuc: co do hazardzisty to 9 jest najgorsze, trzeba mieć mega farta co do tego, a 10 robi się w 5 min :p Online jest dosyć proste jeśli dobrze będziesz killował w tych eventach, co na fioletowo się pojawiają na ekranie od czasu do czasu. Samo online zrobiłem w 15 dni.
@Adishu: 8 ostatecznie zajęło mi z 3h nawet mimo stosowania Twojej porady. Beznadziejne wyzwanie. 9 jest o niebo ciekawsze bo jest jakaś interakcja a nie klikanie tylko odobierz. W 9 łatwo oszukać bo jest bug że możesz wstac od stołu i nie przerywa serii zwycięstw. Grałem w dobierane domino (piątkowe) przeciwko jednego przeciwnikowi i jakąś godzinę mi zajęło zrobienie trzech kolejnych zwycięstw. 10 to tylko "all in" i R1.

W tej