Wpis z mikrobloga

Ogrom hejtu na ochronę bo nie rzucili się z gołymi rękoma, za najniższą krajową, na psychicznego nożownika ale jakby któryś spróbował i też dostał kose to ci sami hejterzy by go od debili wyzwali, że po co się rzucał do uzbrojonego. Nie wiem czy jest bardziej niewdzięczny zawód niż ochroniarz, chyba tylko kontroler biletów. Dziwię się, że ludzie idą do takiej pracy ale różne życie pisze scenariusze.
#zamach #wosp #wosp2019 #gdansk #ochrona #ochroniarz #oswiadczenie #boldupy
  • 48
  • Odpowiedz
@Infamiee nawalił kierownik bezpieczeństwa. Facet nie powinien być wpuszczony. A jeśli miał legalny identyfikator który można było po prostu kupić, to winny jest organizator. Ochrona w takim zabezpieczeniu raczej sprawdza tylko akredytacje.
  • Odpowiedz
@Dziki_Odyniec dobrze napisane jak ktoś myśli, że rencista z Cinquecento, czy ktokolwiek za pieniądze jakie zarabiają ci ludzie przegoni chociaż włamywacza (a co dopiero nożownika) to żyje w jakimś #!$%@? matriksie XD
  • Odpowiedz
@Dziki_Odyniec kiedyś czytałem fajną propozycję, aby ustawowo rozdzielić pojęcie "ochrona" na "ochrona" i np "stróż", gdzie stróżami byliby właśnie ci przy kasach, na parkingach, w portierniach itp.
Ochroniarz za to zawsze kwalifikowany, z szerokimi uprawnieniami dotyczącymi środków przymusu bezpośredniego.
W tym momencie prestiż zawodu rośnie i pracują w nim już bardziej konkretne osoby.

A tak swoją drogą pozdro z roboty ( ͡º ͜ʖ͡º)
C.....n - @Dziki_Odyniec kiedyś czytałem fajną propozycję, aby ustawowo rozdzielić po...

źródło: comment_upgBZLHBxxj9bvIdGH0SgMIPrAENyCdK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: ale co mnie obchodzi za jakie pieniadze on pracuje?? Zgodzil sie na takie pieniadze nie za stanie i patrzenie. Jak bexzie wojna i zolnierze zaczna #!$%@? to bedziesz ich usprawiedliwial ze 3-5k to za malo żeby umierac??? A od czego sa? Od brania kasy na cieplych posadkach?
  • Odpowiedz
Nie wiem czy jest bardziej niewdzięczny zawód niż ochroniarz, chyba tylko kontroler biletów.


@Dziki_Odyniec: Moderator Wykop.PE EL wygrywa z nimi w tej konkurencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Radek41: jasne - Wośp czy tam miasto (nie wiem kto byl organizatorem) ma zatrudniać profesjonalną ochronę, której koszt pochłonąłby większośč uzyskanych środków.

Tą imprezę powinna ochraniać policja, bo od tego jest.
  • Odpowiedz
@Dziki_Odyniec: nie róbmy jaj, przecież ochrona tam to nie BOR, że stoi przy prezydencie i zasłoni własną piersią. Należy pamiętać, że napastnik znajdował się za zamkniętą bramką, w miejscu nie dostępnym dla nikogo bez akredytacji.
  • Odpowiedz
@Dziki_Odyniec: #!$%@? mnie to boli. Zgodzili się pracować za taką stawkę, to oczekuję, że będą to robili. A w tej sytuacji oczekuję dodatkowo prawomocnych wyroków dla każdego ochroniarza, który był w pobliżu i gówno robił.
  • Odpowiedz
@ChichyKun: O widzę pracujesz w tej samiej firmie co ja :D Pozdro :D

@Hound , @WyczesanyCzesiek ochroniarze naprawdę nie wszyscy są od tego samego. I tutaj wiele zależy od stawki. Za najniższą przyjdą zawodowi stacze emeryci-renciści-inwalidzi. Czego od nich oczekujecie ? Nawet jakby chcieli to niewiele zrobią. Zresztą za taką pensję to tam ludzie przychodzą się pobujać przy barierkach. Wy chyba z choinki się urwaliście jeżeli myślicie, że za te pensje
  • Odpowiedz