Wpis z mikrobloga

Ten tag nigdy nie przestanie mnie zaskakiwac. Wszyscy tutaj twierdza, ze sa ekspertami w temacie i widzami Szkolnej od niepamietnych czasow, typu "łooo! Panie, za okupacji juz ogadalem Kononowicza, nie... co jo godom... za Cara to bylo!!!", a kazdy dzis od rana roztrzesionymi rekami wypisuje pelne oburzenia komentarze, gdyz okazalo sie ze Konon to pazera i niewdziecznik, gotowy oskarzyc zyczliwa sobie osobe, ktora wielokrotnie mu pomogla o oszustwo, na podstawie wymyslonych zarzutow gimba z ktorym rozmawia pierwszy raz w zyciu (i nie mowie tu akurat o Fiodorczuku, ale ogolnie...)
Super odkrycie w 2019roku wykopki! Gratulacje!!!
Zamiast tracic czas na takie bezsensowne wpisy, jakich tu pojawilo sie dzis dziesiatki, lepiej lapcie za telefony i dzwoncie do Misia, aby wbic mu do jego pustego lba, ze jesli Fiodorczuk odejdzie, wtedy naprawde nie bedzie niczego. Nikt inny nie zgodzi sie nagrywac z nim- koniec lajtow, kasy, a przede wszystkim major znowu bedzie jedynym zarabiajacym w domu i znow bedzie jechal po nim jak po szmacie.
Dla nas odejscie redaktora to tez tragedia- powrot do gniotow majora znad psiej miski, "lajtow" jak ten z piatku oraz praktycznie oddanie Szkolnej w rece Rafalka, a wiemy czym to pachnie- cenzura, bany, pedalskie serduszka, gimbusiarski humor, fejsbuki, lajki , plusiki itp
#kononowicz #patostreamy
  • 13
@Docent_nauk @boboli90210: My wiemy, że Konon jest pazerny i nie da się z nim współpracować, bo na każdego i tak doniesie i szuka problemów. Napływ nie zastanawia się dlaczego Konon miał tylu redaktorów. Ostatnio natinawesolo pokazało, że można sponsorować Kononowi żarcie, alko i hotel i wozić po mieście, a i tak Konon będzie chciał kasy. Mam wrażenie, że komentujący już nawet nie pamiętają a może nawet nie wiedzą o staraniach Natalki
@Docent_nauk: Akurat mnie to nie zdziwiło, ale masz rację, oburzenie jakby Konon coś takiego pierwszy raz odwalił.
Ale może ta sytuacja uświadomi ludziom jaki to człowiek i przestaną mu wysyłać paczki i go sponsorować.
Dobrze by było jakby Fiodor się ewakuował, ja na jego miejscu za takie coś, tak bym zrobił. Na kanale Niemca ma bana więc fajnie by było jakby Konon nie miał żadnego źródła dochodu. Wiem że wtedy byśmy
@Docent_nauk: Jeszcze mówi Major na filmiku że on nie wiedział co za film wrzuca na swój kanał i inne bzdury. Tylko dziecko by w to uwierzyło. To tak jak z jego nie piciem alko i wąchaniem nitro.
Widać dobrze się dobrali z Kononem.
Mnie to nie rusza bo wiem jacy są, ale ktoś się może nabrać na te ich gadki.