Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mkarweta: To ja od siebie dodam, ze nie plakalem i szydzilem z wykopowych hipokrytow ktorzy jeszcze dwa tygodbie temu po nim jechali
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w__w: A mi mimo wszystko jest cholernie smutno. Sama śmierć wywołuje smutek, ale ruszyło mnie to bardziej ze względu okoliczności, w jakich się to stało, bo to była impreza podczas której mamy dobre myśli i chcemy się dobrem dzielić, a tu na scenie ginie człowiek.
Drugi aspekt to sama osoba Adamowicza, który ma dużo za uszami i powinien ponieść konsekwencje swoich czynów. Ale nie kurde zostać zabitym, do tego w publicznej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KrakowiaczekMaly: Mniejsza z okolicznosciami, do tego trzeba podejsc obiektywnie i nie patrzec ze (tutaj tylko przyklad, bo nie mnie go oceniac) jakas szumowina umarla otoczona rozami - nie czyni to z niej lepszej osoby.
#!$%@? mnie niemilosiernie fakt tego jak ludzie, ktorzy normalnie psiocza na politykow (szczegolnie tych majacych wlasnie cos za uszami) zaczynaja plakac, jednoczyc sie tylko dlatego ze ktos umarl w trakcie zbiorki charytatywnej.
Cos na zasadzie jakbys ukradl
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@w__w: Zgadzam się Mireczku. My wiemy, że to próby manipulacji i zmiekczania win. Tak czy tak nie życzyłem mu śmierci, tylko sprawiedliwego osadzenia i wyroku za machloje.