•  

hejka piłkarskie świry, ciekawi mnie wasze zdanie nt. "ekspertów piłkarskich" w Polsce. Kto was najbardziej wkurza swoimi mądrościami? #pilkanozna #cafefutbol #misjafutbol

Największy dzban

• 82 głosy (50.31%)
      Tomek Hajto
    • 56 głosów (34.36%)
      Jan Tomaszewski
    • 7 głosów (4.29%)
      Maciej Szczęsny
    • 7 głosów (4.29%)
      Wojtek Kowalczyk
    • 9 głosów (5.52%)
      Krzychu Stanowski
    • 2 głosy (1.23%)
      Ktoś inny (komentarz)
    •  

@mirek_wykopowy: nie pomyślałem o nim, taki niewinny się wydaje ¯\_(ツ)_/¯

•  

@michalgrande: Eksperci typu RASIAK, MILA, MARCIN ŻEWŁAKOW

Chuja grali, a teraz wielcy znawcy.

•  

Z osob podanych w ankiecie, najbardziej nie lubię Janka Tomaszewskiego.

+: STL9
    •  

@mirek_wykopowy bo Kolton to inna liga, zdeklasowałby wszystkich

•  

@michalgrande: Do każdego można byłoby się przyczepić.

Hajto - cham i prymityw.

Tomaszewski - XDDDDDDDDD.

Szczęsny - straszny bufon, który wyżej sra niż dupę ma.

Kowalczyk - zwykła pijaczyna, na spółę z Andrzejem "Jaszczompkiem" Iwanem.

Stanowski - dupoliz Legiunii.

Borek - lubię go posłuchać, ale łapię cringe, gdy zaczyna swoje wywody, mówiąc powoli i z takim patosem jakby odkrywał nowy pierwiastek + jego "Ja jestem prosty chłopak z Dębicy..." <łapię za rękę>.

Kołtoń - nie lubię go po prostu, wewnętrznie mnie irytuję.

Najbardziej lubię Smokowskiego i Twarowskiego.

•  

@michalgrande: widzę rzetelna ankieta, skoro dajesz ludzi, którzy powiedzą coś raz na jakiś czas, a nie np. Kołtonia, Rudzkiego czy nawet Borka

•  

RASIAK, MILA, MARCIN ŻEWŁAKOW

@Szef_Wypoku: Masz rację, chuja grali, jeden strzelił zwycięską bramkę Niemcom, drugi zagrał w Premier League i to w barwach Tottenhamu, a trzeci strzelił bramkę na MŚ i w LM, każdy z nich awansował z kadrą na wielki turniej.

Jak nie oni, to nie wiem, chyba do usranej śmierci trzeba bohaterów Łemblej '73 zapraszać...

•  

Stanowski - dupoliz Legiunii.

@Saute: Nie, nigdy. Dupoliz Bogusia, Czesia, największy fanatyk Barcelony na świecie, ale z Legią to on ma naprawdę niewiele wspólnego.

•  

@rooger: Może i tak, w sumie bardziej tych dwóch.

@Kanister16: O, racja - Rudzki - można go posłuchać, gada rzeczowo i fajne wnioski.

Dorzuciłbym Ćwiąkałę do grona, które lubię też.

To jeszcze z takich popularnych, którzy pojawiają się tu i ówdzie:

Szpakowski - gość, który ma obcykany jedynie temat Bayernu Monachium i niegdysiejsiej Trójki z Dortmundu.
      Omawialiby goście temat meczu w Pucharze Narodów Afryki między Togo a Burkina Faso - Szpaku sprowadziłby to i porównał do Bayernu Jupa Henkesa.

Cezary Kowalski - chyba taka maskotka Cafe Futbol, który ma tylko za zadanie jechać po wszystkich, nie uznaję go za eksperta.

Michał Pol - w sumie fajny koleś, lubię go posłuchać bo całkiem sensownie mówi.

Mila, Żewłakow i inni, którzy grali w 00-2010 w kadrze - nuda jak flaki z olejem. W sumie kolega Rooger napisał w punkt.

Engel - miłośnik tego co było X lat temu, "kiedyś to było, teraz nie ma nic".

Andrzej Strejlau - człowiek encyklopedia, bardzo szanuję.

Ogółem Szamotulskiego szkoda, że rzadko zapraszają bo gość mówi z sensem i żartami sypie, lubię typa.

A i nie zapominajmy:

Maryla Rodowicz, Janusz Panasewicz, Muniek Staszczyk - kurwa.co.

•  

Najbardziej lubię Smokowskiego i Twarowskiego

@Saute: + Przemek Pełka, Koliński przy nim to dzieciaczek

+: Saute
    •  

@michalgrande: @Saute:

HAJTO
      Hajto na pierwszym miejscu... Tego dzbana nie mogę znieść. Zrobił "karierę" tylko dlatego, że go Borek wyciągnął. Tak, to by do dziś woził fajki do Niemiec. Nie mogę go słuchać... w niemieckiej piłce to się może jeszcze orientuje, ale na inne tematy to gada takie kocopoły, że głowa boli...

TOMASZEWSKI
      Nikt nie traktuje go poważnie... nie ma o czym mówić...

KOŁTOŃ
      Drugi dzban, ale mniejszy od Hajty, bo przynajmniej ma wiedzę encyklopedyczną. Zna zawodników, składy, pamięta wyniki i wydarzenia. Natomiast jego wywodu są przeważnie totalnie z dupy i bez większego sensu. Do tego zachowuje się jak, jakby się codziennie żonie chwalił, że dziś siedział w studiu ze znanym piłkarzem. Straszne lizanie dupy zaproszonym gościom...

KOWAL i IWAN
      Nie wiem co robią na weszło... Rozumiem, że to koledzy Stanowskiego, którym napisał książki... i to chyba wszystko. Podobne przypadki jak Hajto, ale mniej wkurwiające swoim jestestwem. Obaj według mnie byli piłkarzami zbyt małego kalibru, żeby teraz wytykać wszystkim wszystko...

SZPAKOWSKI
      Nudny jak flaki z olejem. Widać, że już trochę nie nadąża, chociaż jak na moje oko się stara... ale wiek już nie ten. Generalnie nudny i nic zaskakującego.

POL
      Najlepsza to jest chyba jego stylówa.... Poza tym raczej nic ciekawego. Stara się być zbyt elo elo młodzieżowy, co generalnie wkurwia. Nieźle się sprawdza w roli moderatora i prowadzącego, bo się nie wcina. Ale ekspert z niego kiepski... pewnie dlatego nie pojawia się w tej roli nigdzie.

ENGEL
      Szalenie ważne farmazony, szalenie ważne oczywiste oczywistości, szalenie mnie irytuje...

KOWALSKI
      Szkoda gadać....

------

To teraz kogo lubię.

SMOKOWSKI
      Za generalny luz, który prezentuje i zdrowy rozsądek. Nie zacietrzewia się, potrafi przyznać rację rozmówcy. Jest zabawny i ma inteligentne poczucie humoru. Wiedza też niczego sobie, ale do takiego Kołtonia pod tym względem mu brakuje.

TWAROWSKI
      Świetnie się go słucha, ogromna wiedza o piłce angielskiej. Widać, że tym żyje. Dobrze formułuje myśli, nie gada banałów, nie boi się podkręcić rozmowy. Dobre poczucie humoru.

STANOWSKI
      Chyba najbardziej ogarnięty ze wszystkich. Widać, że to koleś z dobrą kasą i niezależny. Mówi co myśli i przeważnie ma to sens. Umie przyznać komuś rację, przyznać się do błędu. Podoba mi się, że piętnuje wszelkie patologie i robi to rzeczowo. Nie rozumiem czemu przypisuje mu się faworyzowanie Legii... Pamiętam masę artykułów gdzie jeździł po Legii jak po burej suce...

BOREK
      Dobrze prowadzi dyskusje. Najlepiej jak występuje bez przybocznych w postaci piłkarzy kadry Engela, lub Kołtonia. Wtedy da się go słuchać i mądrze mówi. Przy tamtych panach załącza mu się jakiś dziwny tryb i czasem też wali farmazonami... Generalnie spoko, ale ma słabsze momenty. Na plus bardzo duża wiedza o bieżących wydarzeniach.

RUDZKI
      Ogromna wiedza o angielskiej piłce, fajne historyjki. Nie boi się wsadzić kija w mrowisko, nie płynie z prądem. Nie wali banałów i zawsze można usłyszeć od niego coś oryginalnego.

ĆWIĄKAŁA
      Hiszpańska wersja Rudzkiego. Fajnie się słucha, ma dużo ciekawostek, zawsze coś nowego powie. Do tego to samo co u Twarowskiego - widać, że ma ligę którą żyje.

STREJLAU
      Bardzo duża wiedza historyczna. Fajnie się go słucha od czasu do czasu, ale gdyby pojawiał się częściej, to na pewno poleciałby do pierwszej grupy jednak...

---------------

Ale się rozpisałem :D

•  

@michalgrande W rankingu dzbanów brakuje Rudzkiego. Ma spore pojęcie o lidze angielskiej,ale właściwie tylko o niej. Gdy mówi o czymś innym jest irytujący.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cześć mireczki i mirabelki!
    Z racji tego, że od dziś można rozliczać się z PIT-u za 2018 rok, mam do Was ogromną prośbę. Chodzi o moją mamę, która od prawie 25 lat choruje na SM. Staramy się żyć jak normalna rodzina, choć ciężko ukryć, że jest nam coraz ciężej i zdajemy sobie sprawę, że będzie już tylko gorzej. Choroba postępuje w szybkim tempie, a co za tym idzie koszty rehabilitacji rosną z roku na rok. Dlatego też, w raz z tatą, będę wdzięczny z całego serca za przekazanie 1% na pomoc dla mojej mamy.

KRS: 0000055578

Aby Wasz 1% trafił na konto mojej mamy należy również w rubryce „Cel szczegółowy 1%” wpisać: Subkonto z hasłem „Maria”

Serdeczne dzięki wszystkim za pomoc :)

#jedenprocent #podatki #pomocy #rodzina #pomoc #pit
    pokaż całość

odpowiedzi (16)

kazdemu plusujoncemu wysle piosenke z kturom mi sie kojarzy jego nik

szas start

pokaż spoiler limit 100 plusuw bo jak zrobisie duzo to mi sie nie bendzie kcialo ok

odpowiedzi (43)

Jorge Felix
    Piast Gliwice - Lech Poznań [2]:0

#mecz #golgif #ekstraklasa #ekstraklasaboners

odpowiedzi (31)