Wpis z mikrobloga

#ban #oswiadczenie #afera #wykop #moderacjacontent

Wróciłem z bana po ostaniej aferze z treściami na mikro. Dowiedziałem się że robicie weryfikacje kont za pomocą sms? No to życzę wam powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z waszym refleksem i sprytem byście odnaleźli w szeregach policji. Przypominam innym użytkownikom tego portalu, że jak posiadają wasze numery tel. to i mają dostęp do danych, bo w razie wycieku bazy, lub policja się z głosi to od razu walą z ucha. Dobrze że nie długo strims rusza i mam nadzieje że tym razem im wypali pomysł. Najbardziej z całej akcji rozbraja mnie sytuacja gdzie ja i inni użytkownicy sami "rzucali" się by otrzymać bana, bo nie byliście wstanie zapanować nad serwisem, a nawet przez myśl wam nie przeszło zamknąć stronę chociaż na jeden dzień, bo baliście się że użytkownicy wam po uciekają i będą złe informacje na temat wykopu na jakiś stronach i reputacja wam się zepsuje. Gratulacje...
Pobierz D.....t - #ban #oswiadczenie #afera #wykop #moderacjacontent 

Wróciłem z bana po o...
źródło: comment_Onw8l18bJV3NFpmWsITLQy5L7hiPIgMc.jpg
  • 10
@Doomnewsuit: A co do tego, jak kiedyś było... To jest moje 4 konto na wypoku. W zasadzie byłem tu od zawsze z przerwami :) I zawsze ten sam scenariusz. Czarnolisto się kończy, zalewa mnie idiotyzm ludzki, usuwam konto. Po czym nie mogę znaleźć jakiejś informacji i wracam :) Takie życie...