Wpis z mikrobloga

Jak się robi chochoła i propagandę partyjną? Wrzuca się ten obrazek. Był on dziesiątki razy na mikroblogu mając tysiące plusów. Ciekawe czy ktokolwiek sprawdził czy to prawda?

Otóż przy pomocy wyszukiwarki Google, sprawdziłem czy rzeczywiście w pierwsze dni po katastrofie smoleńskiej była mniej lub bardziej powszechna beka z tego wydarzenia jak sugerują trole PiSu. Straciłem około 30 minut by przejrzeć setki wpisów pod tagami #smolensk #heheszki #humorobrazkowy i inne, które mogłyby posiadać niby te materiały. I wiecie co? Nie znalazłem nic co by było mocno wyplusowane i wyśmiewało tę tragedie w tym czasie. Sprawdzałem dni od 10 do 15 kwietnia 2010 roku. Może jakiś sympatyk PiSu mi pomoże bo ja ślepy jestem. Owszem, obrazki pojawiały się później gdy PiS zaczął sam robić z tego bekę mówiąc o poległym w zamachu Lechu Kaczyńskim, ale w pierwszych dniach, tak jak ma to miejsce w przypadku tego zamachu, nie była robiona beka.
Jednocześnie obrazki wyśmiewające obecną tragedię były już od pierwszego dnia, niektóre z pareset plusami i nikt nie robił z tego powodu afery.

Tak się robi dzisiaj propagandę.

#takaprawda #bekazpisu #bekazprawakow #adamowicz #zamach #polityka
chanelzeg - Jak się robi chochoła i propagandę partyjną? Wrzuca się ten obrazek. Był ...

źródło: comment_mBncbzA6nE5S2QKHMJeaK3reunRQpBQO.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@chanelzeg: najbardziej to ja kisne z @sorek który opowiedział taki ładny żart miesiąc po Smoleńsku

Btw. wiecie dlaczego Lech Kaczyński nie jeździ na rowerze?

Bo nie żyje ;)


https://www.wykop.pl/link/366843/#comment-2338839

A teraz plusuje tego mema xDDD

https://www.wykop.pl/wpis/38289113/takaprawda-wosp-gdansk-smolensk-polska-adamowicz-k/

A swoją drogą to jest prawdopodobnie komentarz największego lewaka w tamtym czasie, a może i w całej historii wykopu @Ryu
https://www.wykop.pl/link/366843/#comment-2342605

Inny sympatyk neuropy też z RiGCzem
https://www.wykop.pl/link/366843/#comment-2337831
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yuim: ja jestem za tym ze i ze Smoleńska i z Adamowicza się można śmiać. Śmiech to zdrowie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Btw zajebisty stalking xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yuim: xD bo sam żartowałem i żartuje z tego i tamtego a wyśmiewam ludzi którzy śmiali się tylko ze Smoleńska?

Wróć do szkoły..
  • Odpowiedz
@chanelzeg: pierwsza beka jaka się odbyła to był Wojewódzki, który śmiał się z pogrzebu na Wawelu. Gdzieś pl tygodniu. Nie zostało to zbyt dobrze przyjęte.
  • Odpowiedz
  • 0
@chanelzeg no i racja! Memy i heheszki z zimnym Lechem zaczęły się grubo po pogrzebie gdy ktoś wrzucił do internetow reklamę wisząca nieopodal Wawelu.
  • Odpowiedz
@chanelzeg bylem wtedy w warszawie, tuz po katastrofie smoleńskiej i na poczatku byla powszechna powaga, wrecz żal, dopiero udało sie skrzyknąć bojowki na sikanie do zniczy po kilku tygodniach.
Tylko tez skala byla inna bo tam zginęło blisko 100 ludzi z czego duza czesc o nieposzlakowanej opinii a tutaj tylko jeden gosc i to który dopiero co byl w kampanii wyborczej atakowany przez wszystkich.
  • Odpowiedz
@chanelzeg:
No, ale 17-18.04, czyli w dniu pogrzebu były już żarty o Zimnym Lechu. Rozumiem w takim razie, że 22.01.19 ludzie będą już ułaskawieni i będzie oficjalna zgoda od @chanelzeg na wrzucanie memsów?

PS
mówienie o tym, że ludzie śmiali się z szopki można włożyć między bajki- Zimny Lech, Kaczka po Smoleńsku i mem z Kaczyńskim, który w odbciu lustra widzi swojego brata to przecież ewidentna beka z Macierewicz
  • Odpowiedz
@chanelzeg: ja pamietam te czasy. Przez pierwsze dni było spokojnie, jazda zaczęła się po wyborze Wawelu na pochówek. A jazda na całego po propozycji Komorowskiego dotyczącej przeniesienia krzyża z Krakowskiego Przedmieścia.
  • Odpowiedz
a żarty o 2137 to też zezwierzęcenie


@dziaru: wywazone żarty z papieża nie, tak samo jak wyważone żarty z Kaczyńskiego. zarty w stylu

hyhyhueue 21:37 zaczynamy inbe

albo

miało byc poważnie a państwo mają tu polew

tak to zezwierzęcenie. Postaw się w roli osób, których bliscy zginęli w tej katastrofie i oglądali później tę galę ze Stuhrem. Byłoby ci miło i napisałbyś że czas leczy rany?
  • Odpowiedz
więc twoim zdaniem usprawiedliwia to zezwierzęcenie i wszystkie chamskie żarty ze Smoleńska vide Stuhr czy Urban?


@AgentGRU: Jak mi powiesz czym się różni chamski żart o Smoleńsku od niechamskiego to powiem. Czy mówienie, że przed lądowaniem rozpylano sztuczną mgłę to chamski żart?
  • Odpowiedz
Straciłem około 30 minut by przejrzeć setki wpisów pod tagami #smolensk #heheszki #humorobrazkowy i inne, które mogłyby posiadać niby te materiały. I wiecie co? Nie znalazłem nic co by było mocno wyplusowane i wyśmiewało tę tragedie w tym czasie.


@chanelzeg: mam nadzieje, ze wziąłeś pod uwagę równiez ten filmik, opublikowany nie cały miesiąc po katastofie. To jest idealny przykład chamskich żartów i zezwierzęcenia
AgentGRU - > Straciłem około 30 minut by przejrzeć setki wpisów pod tagami #smolensk ...
  • Odpowiedz