Wpis z mikrobloga

Dobra Żuczki, wczoraj wspomniałam o pomyśle na wykopową zabawę w klimacie #silownia #mirkokoksy #produktywnosc i #wychodzimyzprzegrywu

Zapraszam Cię, jeśli:
- w tym roku wreszcie chciałbyś wyjść z przegrywu - cokolwiek to dla Ciebie znaczy,
- od dłuższego czasu myślisz o siłowni / basenie / jakiejkolwiek innej aktywności fizycznej, ale dotąd brakowało Ci motywacji,
- masz dość użalania się nad sobą,
- wiosną tego roku chcesz być trochę bardziej wyrzeźbiony / szczuplejszy / mieć lepszą kondycję / być pewniejszym siebie / cokolwiek, co zadziała w Twoim życiu ruch,
- lubisz aktywność fizyczną i chcesz się pobawić w #glupiewykopowezabawy,
- po prostu chętnie się przyłączysz.

Jeśli odnajdujesz się w przynajmniej którymś z tych punktów, ręka w górę plusem.

Na czym polega zabawa?

1. Każdego dnia spośród plusujących/komentujących (i deklarujących swój udział) wybierana jest jedna osoba (ja dziś wybiorę trzy, żeby zabawa się rozkręciła, jutro każdy z wytypowanych wybiera po jednej kolejnej osobie, następnego dnia każdy z wytypowanych kolejną i tak dalej). Osoba ta może być wybrana / wylosowana / jak woli typujący. (Wybierajcie tak, żeby każdy miał szansę).

2. Wybrani mają 24 h na wrzucenie na mirko dowodu w postaci zdjęcia, że zaliczyli wybraną przez siebie formę aktywności. Może to być siłownia, basen, spacer, ćwiczenia w domu, cokolwiek, byleby wiązało się ze zdrową aktywnością fizyczną. Każdy wybiera to, co bardziej mu odpowiada.

3. Podjęcie wyzwania i sprostanie mu (czyt. wrzucenie postu ze zdjęciem i odpowiednimi tagami) upoważnia Cię do wytypowania kolejnej osoby (nagroda taka). Robimy to w "zwycięskim" poście, ze zdjęciem (niekoniecznie musi upłynąć doba, jeśli zaliczysz wyzwanie szybciej, to szybciej możesz wrzucić post i wywołać kolejną osobę)
Ważnie! "Zwycięskie posty" tagujemy #notojedziemy i #doprzodu
(Zachęcam do plusowania i komentowania "wygranych postów", żeby zwiększyć swoje szanse na bycie wybranym / wylosowanym.)

Jeśli z jakiegoś powodu, mimo, że zostałeś wybrany nie sprostałeś wyzwaniu - możesz grać dalej, ale nie typujesz kolejnej osoby.
Wtedy bierzesz klęskę na klatę i wrzucasz post z tagami #notojedziemy i #dotylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zobaczymy co z tego będzie.



Pobierz nvmm - Dobra Żuczki, wczoraj wspomniałam o pomyśle na wykopową zabawę w klimacie #sil...
źródło: comment_vYpcIjRIC05xwzARJWhvIloI1S8w198t.jpg
  • 10
Jeśli zamierzasz się zgłosić tylko po to, żeby potrollować, albo nie chcesz wziąć udziału w wyzwaniu znajdź sobie lepsza zajęcie i nie przeszkadzaj.


@nvmm: ehhh, a już miałem się dodać... (,)
@nvmm to jest śmieszne że zawsze jak ktoś zaczyna się brać za siebie (ćwiczyć/jeść/rzuca alko czy fajki/uczy się lub cokolwiek), to zaraz próbuje w swoją zabawę wciągać wszystkich dookoła, bo doznał oświecenia xD dobrze że to przechodzi po jakimś czasie

Bez hejtu oczywiście, normalna sprawa, też przez to przechodziłem czy nawet przechodzę xD